Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » XVII. ker, Madárdomb, Anna...

XVII. ker, Madárdomb, Anna házba költöznénk, milyen?

Figyelt kérdés

Sziasztok !

A Madárdombon, az Anna-házban szeretnénk lakást venni, milyen környék? Ha valaki konkrétan az Anna-ház-ról is tud infót, azt megköszönném. Anna-ház I-ről lenne szó


2015. jan. 6. 19:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Épp most olvastam a zárt facebook csoportban, hogy a Madárdomb anno sitt- és szemétlerakó volt. Persze azóta benőtte a zöld és rekultiválták is.
2015. jan. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A Madárdomb alapvetően nyugis környék. Az Anna-ház mondjuk pont a szélen van, az utca másik oldala már a régi lakótelep. Pont előtte van a buszmegálló, meg van komoly forgalom az úton, szóval nem olyan csendes, mint a családi házas rész mellékutcái.


Közvetlenül mellette van egy közért, 10 percre meg a Tesco, ez jó. A 67-es busz alapesetben kábé 30 perc alatt van az Örsön, ha lesétálsz a Pesti útra, talán gyorsabb valamelyik gyorsjárattal. De brutális dugók tudnak lenni reggelente.


Én 15 évig laktam a Madárdombon. Nekem egy életre elég volt Rákoskeresztúrból, mert brutálisan távol van a belvárostól (napi 2x1,5 óra volt nekem munkába és vissza), de nyilván van, akit ez nem zavar. Pont a távolság miatt mondjuk olcsóbbak is az ingatlanárak, mint a belsőbb kerületekben.

2015. jan. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Normális környék.

Mellette az uszoda, drága családi házak, nyugis biztonságos utcák, pár száz méterre a Tescó...stb..

A belvárosba meg felesleges bemenni, mivel minden van helyben, sőt a belvárossal ellentétben még levegő is!!

2015. jan. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát ez jó, én kiköltöztem a Dunakanyarba, innen busszal 40 perc alatt bent vagyok Újpesten. Ez pazar, Budapesten belül másfél óra oda, ugyanannyi vissza. Ráadásul nálunk a buszok is félóránként járnak, sűrűbben, mint némely BKV busz.
2015. jan. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Belváros mondjuk inkább 45 perc - egy óra. A másfél óra a munkába az a Hűvösvölgy környéke volt.
2015. jan. 9. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!