Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Syasztok SEGÍTSETEK! OEP...

Dagi2589 kérdése:

Syasztok SEGÍTSETEK! OEP igazolást kell kikérnem a lakásvásáláshoz ez hogy van?!

Figyelt kérdés
Kb.egy évig dolgoztam egy munkahelyen közös megegyezéssel felmondtam márc. 10 .-én (felondás előtt 1 hétig táppénzem voltam)12.-én már másik munkahelyem lett (bejelentett 8 órás.Most szerdán megyek be az OEP-hez igazolást kérni ki a kölcsön igényléshez (180 napról kell igazolás)Azt olvastam h csak 15 nap kell a 2 munkahely közt hogy folyamatosan mennyen a munkaviszonyom így nincs megszünésem.nekem visszon csak 2 nap van mert 10.-én leszámoltam de viszont 12.-én már bevoltam jelentve másik munkhelyre.így megadják a 180 nap igazolást?

#bank.OEP.igazolás.segítsetek.hiteligénylés
2014. júl. 7. 17:52
 1/1 anonim ***** válasza:

Inkább a NAV-hoz menj jövedelemigazolásért.

És igen, folyamatosnak számít a munkaviszonyod.

2014. júl. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!