Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Hallottam egy olyan dologról,...

Budap kérdése:

Hallottam egy olyan dologról, (ami nem biztos infó, de nagyon felhívta a figyelmem) hogy vannak eladó lakások, házak mellyeket úgy lehet megvásárolni hogy havonta fizetni kell egy bizonyos összeget, úgy mint pl. egy albérletet. Igaz ez?

Figyelt kérdés
Mondjuk a ház 8M Ft és 50E Ft-ot kell fizetni havonta az kb.13 évre jön ki és így 13 év alatt 50E Ft-jával meglehet vásárolni a házat. Aki érti, hogy miről beszélek az segítsen annyiban, hogy hol lehet érdeklődni részletesebben erről a dologról!Ha létezik ilyen, hogyan működik?

2014. ápr. 22. 17:22
 1/5 anonim ***** válasza:
kamatmentes hitelt senki nem fog neked adni, mert ez igazából az lenne. Ezt max úgy tudom elképzelni, hogy egy 5-6 milliós házat veszel 8ért ilyen feltételekkel.
2014. ápr. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát az sem lenne rossz.
2014. ápr. 23. 09:30
 3/5 kiad-lak ***** válasza:

Igaza van 1-nek.

Ha találsz olyan eladót aki ebbe belemegy, semmi akadálya, csak jobban át kell számolni.

8 millát ér a lakás, egy ilyen Ft hitelnek 71-72000 lenne a törlesztője. A végére ca. 11 millát fizetnél ki.

Ez üzlet. A tulaj nem tudja forgatni a pénzét, ezt kell valamivel ellensúlyozni.

Tehát amit a példában írsz olyan biztos nincs.

2014. ápr. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ühümm. értem csak én úgy gondoltam hogy mondjuk 8 millát ér a ház.Én havilag 50-60-at tudnék bevállalni,kb.egy normál albérleti lakás ára is ennyi,de vannak ennyiért normál ház albérletek is.Az nem baj ha többre jön ki milla szerint csak 15 évnél tovább ne kelljen fizetni.De hasznos az info és köszi szépen naggyából már összeállt a kép,csak kéne egy ilyet találnom. Sajna a neten akár hogy keresek ilyet nem találok :/
2014. ápr. 23. 17:56
 5/5 anonim ***** válasza:
ha ez az ún. részletre ingatlanvételes konstrukciókat jelenti, flex meg hasonló hangzatos elvek és metódusok alapján, azokkal jobb vigyázni...
2014. ápr. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!