Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Egy régebbi építésű, de...

Egy régebbi építésű, de kívül-belül felújított lakás, vagy egy új építésű,4-8 éves lakás?

Figyelt kérdés
Két lakás között őrlődöm, nem tudom, mit kéne választani. A régebbi kb. 40 éves, de szépen felújították, gyakorlatilag csak a falak a régiek. Az újabb 6 éves, ez is nagyon szép. Viszont van köztük 2 millió Ft különbség. A legtöbb paraméterben megegyeznek, ugyanazon a környéken is vannak. Nagyon érdekel, hogy ki mit választana.
2013. szept. 13. 15:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Lakóközösséget is megnézném,becsengetnék a leendő szomszédokhoz.

Megnézném a lakásokat praktikusság szempontjából,milyen a kilátás,mennyi lehet a rezsije.

2013. szept. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Meg kellene nézni őket , így nem lehet válaszolni.

Elméletileg az újabb lenne a jobb, 2 millió nem nagy összeg egy építkezésnél/felújításnál.


Láttam már régi parasztházat , amin minden 50 éves volt, megvették 6-7 millióért ,új ablakot kapott, tetőt,szigetelést , szép piros vakolatot , és közölték , hogy 16 millió lesz.


Viszont van olyan új építésű lakás/ház , amit rossz minőségű anyagokból építettek , úgyhogy rossz az egész , úgy , ahogy van.

2013. szept. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
na, szerintem ha van valami a világon, aminél az új nem feltétlenül jelent jobbat, az a ház. feltéve persze, hogy az öregedő "alkatrészek" ki lettek cserélve (csövek). szigetelve van? én az öregebbet választanám, ha ugyanannyira tetszik a 2 ház, és jóformán csak az ára különbözik.
2013. szept. 18. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!