Hol érdemes lakást vagy házat venni Budaörs környékén?
Figyelt kérdés
Budaörsön vagy vonzáskörzetében (max 20-25 percre autóval) szeretnék egy új vagy újszerű, jó állapotú 50-55 m2- es ingatlant venni. Autópályához közel. Budaörs kilőve, mert nagyon max 50 millióm van rá.
Javaslatokat tudtok adni, hogy szerintetek, mely települések jöhetnek szóba, amik azért relatív rendben vannak (alacsony bűnözés, rendben karbantartott utak télen- nyáron, esetleg van valami normális bevásárlási lehetőség helyben, nem csak egy sarki kisbolt)?
jan. 27. 13:57
1/3 anonim válasza:
Biatorbágy talán, esetleg Herceghalom. De kevés lesz az az 50 milla.
3/3 anonim válasza:
Ennyiből Bicske, Mány, Csabdi jöhetnek esetleg szóba
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!