Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » 10. ker Kőbánya, tapasztalatok...

10. ker Kőbánya, tapasztalatok ezekről az utcákról?

Figyelt kérdés

több lakást néztem ki, egyik a Martinovics téren van, másik a Liget utca vége fele, aztán a Harmat utca vége, és a Füzér utca közepe fele.

Ha valaki pontosabban tudja, melyik a jobb, vagy melyik a legrosszabb, netán mindegyik kb ok, akkor megosztanátok légyszi? Köszönöm!


tegnap 18:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Helló. Én a X. kerületben lakom a Harmat utcában! És a Harmat utcának az eleje van a Liget utcánál, nem pedig a vége. A véleményem pedig az hogy az a leg biztonságosabb környék mert egy köpésnyire ott van a Harmat utcai rendőrség. Én egy kicsit feljebb lakom a Harmat utcában. Méghozzá az Óhegy parktól kb. 200 méterre lakom. Ez a rész is elég biztonságos. A Martinovics tér ér környékén sok a drogos. Főleg az ottani 10 emeletes házakban.
tegnap 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia! Nagyon koszi az infot. AMartinovics téren konkretan a Tuzoltisagnal az a műemléknek nyilvanitott hazról van szó. De jo,h irtad .. es a Füzér u 28 kornyeke?
tegnap 19:09
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az is jó környék a Füzér utca. A Füzér utca lényegében Kőbánya belvárosának tekinthető. Szük kis utca. Régi "bér" házakkal. Tömegközlekedés csak az Állomás utcában van. A Tűzoltóságnál, jó környék és forgalmas. De én inkább a Füzér utcát választanám. Mert mellék utca a Füzér utca.
tegnap 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Huhh köszönöm!!
tegnap 23:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!