Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Hol vennétek ingatlan Budapest...

Hol vennétek ingatlan Budapesten vagy környékén ha kb 35 millió a plafon? (Ha lehetséges egyáltalán ennyiért)

Figyelt kérdés
Egyedülállónak, akár kisebb lakás is megfelelő lehet csak élhető környék legyen. Agglomeráción is gondolkodok, onnan is betudok járni, ha esetleg tud valaki valamit ajánlani az jó lenne.

szept. 11. 09:07
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
szept. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Én tuti valami ilyesmit vennék, belvárosi lakás helyett: [link]
szept. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%
Én csak 4-900 méteres körzetén belül annak, ahova rendszeresen akarok otthonról járni.
szept. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"Én csak 4-900 méteres körzetén belül annak, ahova rendszeresen akarok otthonról járni."


Munkahelyvaltaskor meg eladod es veszel ujat, mi?

szept. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
45%

4: Nem csak a munkába jár az ember, hanem pl. szüleihez, iskolába, stb.

Budapesten a Munkaügyi Központ sem közvetít ki 20 percnél messzebbi munkahelyre, mert az nem számít itt reálisnak.

szept. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
4: Egyébként más okok miatt szoktunk 2-3 évente lakást adni-venni, igen.
szept. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Persze hogy olcsóbb egy pesttől 50 km-re fekvő kis nyaraló, mint egy Belvárosi garzon. Csak mire bejutsz a Belvárosba onnan, az legalább egy óra.
szept. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!