Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Debrecenben mennyit lehet...

Debrecenben mennyit lehet alkudni egy kertvárosi ház árából?

Figyelt kérdés

Egy-egy átlagos kertvárosi Kádár-kocka jó állapotban 70-75 millió körül van hirdetve. Mennyit lehet ebből reálisan alkudni? Sok helyen 10-20%-ot is írnak, de nem tudom elképzelni, hogy 70 millió helyett 56 millióért meg lehetne szerezni egy házat. Mennyi a reális? Elsősorban olyanok véleménye érdekel, akik nemrég vettek házat.


Ja igen: ingatlanos nélkül, közvetlen a tulajjal üzletelnék.


szept. 2. 11:57
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
Bakker, Győrben nincsenek ehhez fogható árak! Nálunk 50-65 M Ft-ért mennek családi házak. (Én azt se tudom, hogy képesek ennyien megfizetni, de ez más kérdés.)
szept. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Az nagyon sok, ha csak nincs valami eszméletlen jó helyen és 150%-os állapotban!
szept. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nehezen tudom elhinni, hogy Győr olcsóbb volna, tekintettel Ausztria közelségére és hogy Győr alapvetően szép város.


Ugyanakkor fel nem fogom, hogy egy 40 éves, felújított, szigetelt, 80nm-es Kádár-kocka a kertvárosban 75 millió, és akkor kontrasztnak ott van ez:

[link]

szept. 2. 13:44
 4/9 anonim ***** válasza:
76%

3-ra:

Jó, az egy kastély!

szept. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az odáig rendben van, hogy ez egy kastély, vagy kúria, de ugyanabban a kertvárosi részben van 130 millióért 170nm-en, mint egy egyszerű családi ház 80 nm-en 75 millióért. Azért nem mindegy, hogy 750 vagy 950 ezer per négyzetméter! És nem a kastély van alulárazva, hanem a kádárkockák túl.
szept. 2. 14:41
 6/9 A kérdező kommentje:
De a kérdés továbbra is adott: mennyivel érdemes nyitni egy alkudozást 70 milliós ház esetén? Ha bemondok 55 milliót indítónak, alkupartnernek fognak-e tekinteni, vagy pofátlan hülyének?
szept. 2. 14:42
 7/9 anonim ***** válasza:
Üzletben mióta törődnek avval, hogy kit gondol majd a másik?
szept. 3. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem 45 milliót is mondhatsz indítónak, azt majd jó esetben 50 körül találkoztok. Itt újabb és nagyobb ház ment el 50-ért a szomszédban, megyeszékhely felkapott helye. Szembe közel 70-ért kezdtek el árulni egy másikat, de már 62-re levitték, így sem tolonganak érte.
szept. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Majd ha az akksigyárak miatt rákkeltő lesz a levegő meg a víz, meg korlátozzák a vízellátást, akkor majd lentebb mennek az árak. Ingyen se fog kelleni senkinek. Bár jelen helyzetben sem értem ki az aki kifizet egy kelet-magyarországi porfészekben ennyi pénzt egy házilag épített kádár kockáért.
szept. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!