Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ingatlanosnak mennyit kell...

Ingatlanosnak mennyit kell fizetni eladó lakások címéért? Vagy hogy működik ez?

Figyelt kérdés

aug. 14. 12:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
% ban dolgoznak, de van min összeg is.
aug. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Úgy értettem, ha bemegyek eladó lakások után érdeklődni. Akkor a címekért mennyit kell fizetni?

Mert itt még nincs semminek sem a százaléka...

aug. 14. 13:04
 3/11 anonim ***** válasza:
17%
He? Milyen cím? Fogalmazd már meg érthetően mi a rákot akarsz.
aug. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Idő óta szokás helyenkènt pènzt kèrni mikor címeket adnak ki, ez változó, de sztem pofátlanság. Menjen ès mutassa az ingatlant, szervezze a megnèzèst, ez volna a dolga.

Kèrdezd meg, ès olvasd át mit akarnak veled aláiratni ilyenkor

aug. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem, egyenlőre még nem voltam egynél sem. Csak totál nem tudom hogy működnek ezek a dolgok, azért érdeklődök először itt.
aug. 14. 13:19
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell fizetned vevőként. Bemész és az ingatlanossal fogtok együtt kimenni címekre. Csak azok fizetnek, akik eladók, nem vevők.
aug. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod.
aug. 14. 13:44
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

"Úgy értettem, ha bemegyek eladó lakások után érdeklődni. Akkor a címekért mennyit kell fizetni?"


Az ÖSSZES, de szó szerint az ÖSSZES olyan hely, ahol címpénzt akarnak kérni eladó vagy kiadó lakásért, az CSALÁS. Így, csupa nagybetűvel. Az ingatlanos abból él, hogy az eladó / kiadó lakás tulajdonosa megbízza jutalékért, hogy adja el/adja ki az ingatlanját. Olyan nincs, hogy neked vevőként fizetned kéne ezért.

Ez olyan, mintha a boltban pénzt kérne tőled az eladó, ha megkérdezed, hol tartják a kenyeret. Az ingatlanos és a boltos is elad, nem pedig pénzt kér azért, hogy megmondja, hogy mit ad el és hol.

aug. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
74%
Ja és még valami: Magyarországon minden eladó ingatlan - főleg amit ingatlanos is hirdet - fent van az ingatlan.com-on. Maga az ingatlanos fogja oda felrakni...
aug. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsó kettőt is.
aug. 14. 19:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!