Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ercsi milyen hely mostanában...

Ercsi milyen hely mostanában lakhatás szempontjából?

Figyelt kérdés
Anno hírhedten rossznak számított. Ma is ilyen a helyzet?
aug. 11. 09:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem Savanyúrétre költözöl, vagy Tótlik Dunához közeli részére (utóbbi tisztulgat azért) és nem a savanyán lévő Sparba jársz bevásárolni, vagy rajtuk keresztül akarsz mindennap mászni, hogy vonattal ingázhass, akkor alapvetően egy kellemes kis település szerintem. Mi itt élünk három éve, több helyen laktunk Budapesten és környékén, szóval van viszonyítási alap, szeretjük. El kell fogadni, hogy egy nyugvó kisváros, nincs különösebben semmi, de minden beszerezhető, elintézhető helyben, szóval mi elégedettek vagyunk. Az emberek pedig még emberek.

Mondom ezt úgy, hogy most megint attól zeng a sajtó, hogy tegnap két klán tömegverekedést szított... A savanyán nyilván, ezekért meg nem kár már bocsánat. Az ott élő normális egyéneket sajnálom.

aug. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Van egy része amit inkább elkerülnek akik nyugalmat akarnak maguknak, de a többi része alapvetően jó, több kollégám, ismerősöm is lakik Ercsiben.

Mivel átmenő forgalma van - vasút, busz Dunaújváros és Martonvásár vagy Budapest között, így onnan a közlekedés sem rossz, de persze optimálisabb ha van kocsid. Sok gyerek jár át egyszerűen tanulni más városba még általánosban is.

Figyelembe kell venni, hogy egy bizonyos típusú lakosságnak azért ott elég nagy az aránya, de ezen felül más problémáról nekem nem panaszkodtak.

aug. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Na csak kérdeznem kellett:

[link]

aug. 11. 15:55
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Erről beszéltem az utolsó mondatomban. Szerintem nem kell különösebben firtatnom milyen népcsoport volt. Közéjük semmiképpen ne cuccoljon, akinek van némi ép esze, de ez igaz bármelyik településre. :) A település többi része általánosságban békés, mi legalábbis ebből a balhéból sem tapasztaltunk az ég világon semmit.
aug. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
72%
Én itt lakom, a Dunához közeli oldalon, de itt sem olyan jó. Már ez a rész is egyre fertőzöttebb, évről-évre romlik le. Régebben tényleg csak az a pár utca a Savanyúréten volt kerülendő, de ma én már nem költöznék még a nívósabb utcákba sem.
aug. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Engem az általános negatív közhangulat és puffogás lomboz itt le. Mert tragikus a közbiztonság, blabla... Hát nem tudom. Ne költözz be a telepre, én is ezt mondom, de amíg ezek egymást nyírják csak, a település többi része pedig tök oké, addig engem hidegen hagy. Az a baj, hogy ezek miatt az egész település megítélése olyan, amilyen... De egyébként ha körbenézel Érden, a Csepel szigeten, Monor környékén, vagy akár a 8-9. kerület egyes területein, akkor sem látsz jobb helyzetet, csak aki az életében nem mozdult ki Ercsiből, hajlamos azt gondolni, hogy itt a legrosszabb.
aug. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!