Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Újépítésű társasházi lakásnal,...

Újépítésű társasházi lakásnal, amíg nem készült, bármilyen szanitereket, járólapokat lehet kérni, vagy van egy lista amiről lehet választani?

Figyelt kérdés
aug. 4. 20:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Általában van párfèle, amiből választhatsz. Vagyha kialkudod belőle, rakatsz utólag magadnak azt amit akarsz.
aug. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ja mert én elég speckókat akarok majd. Akkor ki kell alkudni gondolom belőle
aug. 4. 20:29
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez pont olyan dolog, amit ott helyben kell megbeszélni adott beruházóval.

Felárért szerintem most bármit is megcsinálnak, csak hogy el tudják adni

aug. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Elvileg bármit lehet. Van egy árkategória amiből lehet választani, vagy felárral bármi mást. Ott lehet, hogy a lerakás is drágább, illetve a határidő csúszhat. Vannak lapok amiket nehezebb lerakni.

Szanitereknél is ez a helyzet.

aug. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igazából szaniternél a wc csészénél kéne az alap fali mély helyett fali lapos, a burkolatonál elég lenne egy átlagosnál kicsit jobb, parkettásból viszont laminált helyett hagyományosat kérnék. Akkor ez lehetséges gondolom felárral általában?
aug. 5. 14:08
 6/6 anonim ***** válasza:

Persze, én még nem hallottam olyat, hogy ne lehetett volna.

Szerintem a wc-nél max a csésze lesz drágább, meg valószínűleg a burkolatnál is, ha az átlagtól nem nagyon eltérő méretű. A fa pakettánál viszot a lerakás is több, meg nem biztos, hogy van rá embere a kivitelezőnek. De olyankor a laminált padlózást levonják az árból, te meg megoldod.

aug. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!