Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Melyiket vennétek meg?

Melyiket vennétek meg?

Figyelt kérdés

Van kettő potenciális ház amit kinéztünk.


A.opció Nagy ház 3szint,2fürdöszoba,5 szoba,2fűtött garázs. Felújított bár ezen is lenne mit csinálni hogy olyan legyen amilyennek szeretnék kisebb munkák pl járólap csere ilyesmik. Nagy udvar. Térkövezett illetve füves terület is van bőven.

Kb 2-3miliót kellene rá költeni

80m. Az ára



B.Szintén 3szint a felső szint nincs teljesen kialakítva szóval jelenleg lakhatatlan. 3szoba van de lehet kialakítani még szobákat föleg ha a felső szintet megcsináljuk. Szinte teljesen felújítandó. Garázs ami a lakásból is megközelíthető. Nagy füves udvar. Ennek a felújítása lenne kb 10-15milió. Fele annyiba kerül mint az A opció ennek az ára 40.m


Mind a kettő ugyan azon a településen található.

Hajlunk mindkettő felé.

Az egyikkel hamar végeznénk a másik elég hosszadalmas lenne de az idő nem sürget.



júl. 24. 14:36
 1/6 mindentudó99 ***** válasza:
Ha számít a pènz akkor nyilván a felújítandó.
júl. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Amelyikre van pénzem és ha ott vagyok, el tudom képzelni, hogy akkor én most otthon vagyok.

Csak gyakorlati szempontból volt leírva a dolog, de fontos ez is.

Meg ha ugyanaz a település, a szomszéd is fontos azért.

júl. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Mindegyikre van pénzünk. Pont ez a probléma hogy mind a kettőt el tudjuk képzelni otthonunknak. A szomszédok normálissak szintén mindkét helyen. Sőt a két ház egy utcába is van szóval még ez se nagyon mérvadó hogy pl melyik van közelebb a központhoz.

Köszönöm a válaszokat.

júl. 24. 21:50
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor nyilván a kettes.
júl. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért a kettes mert szt az ötlésedre újítod...
júl. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem egyértelműen B. Ha hosszú távon gondolkodtok, saját ízlésre kéne amúgy is alakítani akkor legyen kevesebb a kiindulás. Szerintem jobb, ha tényleg nulláról indul egy projekt (felső szint), és akkor az a tiéd lesz, mint átalakítani itt-ott.
júl. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!