Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Mit gondoltok a Békásmegyeri...

Mit gondoltok a Békásmegyeri lakótelepről?

Figyelt kérdés
Mennyire érdemes ott ingatlant vásárolni? Milyen ott lakni? Hegy felőli vagy inkább a Dunai oldal?

júl. 23. 12:07
 1/5 anonim ***** válasza:
27%
Ha a hely rendben van, akkor is a társasházak lutri kategóriában vannak, mert nem tudod, hogy milyen emberek laknak vagy fognak lakni körülötted.
júl. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
Nem ott lakom, de sűrűn járok arra mindkét oldalon ( volt, hogy napi rendszerességgel). Nekem semmi bajom nincs vele, de ha lehetne választani, talán inkább a hegy felőli rész.
júl. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%
Legjobbak a 4 emeletes házakban lévő lakások. A hegy felőli oldalon az Ófalu nagyon jó a lakótelepi rész nekem pl. zsúfolt. A Dunai szellősebb, parkosabb. Környék jó, ellátottsága is tökéletes. Közlekedés szempontjából a HÉV pontos, megbízható de 22 perc a menetideje a Batthyányi térig és azért vannak rajta nem kevesen. Autóval csúcsidőben sokat fogsz állni.
júl. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
0%
Legalja,engedd el. Panelba akinek van egy kis csöppnyi esze soha az életbe nem költözik! Ha csak nem szereted ha más családnak a zaját hallod ha akarod ha nem. Le szülnek feletted vagy alattad 1-2 gyereket még a lakást sem fogod soha a büdös életben eladni!!
júl. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
83%
4. Ja meg a kertes ház az tuti mi? Kertesben laktam. Hétvégenként flex, fűnyíró, kerti gépek koncerteztek. Kutyaugatás kórusban (éjjel is.) Kerti bulik a szomszédból. Ehhez képest a mostani panel már 8 éve egy álom szanatórium.
júl. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!