Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Hol van az országban munkalehe...

Hol van az országban munkalehetőség szép számmal?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Békés megyében élek,van egy nagy kertes házam,nagy portával.


43 éves vagyok,a párom 40 éves.


2 év Németországban élés után költöztünk újra haza 2 hónappal ezelőtt.


Sajnos ott is nagyon sokat romlott minden,nem volt ott sem egyszerű.


Ezért úgy döntöttünk haza költözünk.Itt viszont minden pusztulat.Nincs munkalehetőség, rengeteg helyen próbálkoztunk,de semmi!


Sok helyről vissza se jeleznek.


Ezért arra jutottunk,hogy eladunk mindenünket,ház,bútorok,stb.és elköltöznénk valahová az ország másik végébe albérletbe,ahol van munka.


Az osztrák határ közelében gondolkodunk.



Építő jellegű hozzászólásokat várok,nem pedig ilyen minek jöttél haza,meg stb.beszólásokat!


Köszönöm a válaszokat.



júl. 22. 10:50
 1/8 A kérdező kommentje:

Ui:

Autóipari operátor munkában van sok éves tapasztalatunk.

Valamint nekem van egy személy és vagyonőri szakmám,több évet dolgoztam benne.Szolgálat vezető is voltam.

júl. 22. 10:51
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Autóiparban Kecskemét, Székesfehérvár, Győr környéke lehet a legvalószínűbb.

Vendéglátásban, kereskedelemben mindenhol hiány van normális munkaerőből.

júl. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Itt ha beletekersz a cikkbe van egy egész friss térkép arról hogy hol hány % a munkanélküliség, elindulni szerintem jó lesz.

júl. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Tatabánya , rengeteg munkahely van.
júl. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Viccen kívül: Szegeden jövőre beindul a BYD autógyár. 3 ezer embert akarnak felvenni. Esetleg próbálkozzatok be majd ott, ha továbbra is érdekel az autóipar.
júl. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Budapest, Győr és környéke, netán Tatabányát latom meg sokszor ìrva. De szakma nélkül sehol sem egyszerű. Esetleg ha ingazni akartok Sopron.
júl. 25. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyébként mióta lehetővé tették, hogy EUn kívül harmadik országokból is hozzanak betanitott gyári melokra embert nem is olyan egyszerű jót találni. Sok az ukrán, szerb, filippino vagy egyéb Ázsiai. Cégeknek egyszerűbb, akkor hozzák viszik őket amikor éppen kellenek . Mondjuk kérdezem én , a migransok elleni harcba illetve a megvedjuk a magyarok munkahelyet című harcba ők nem érintettek? ...
júl. 25. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

7-es!

Ott a pont!

júl. 25. 07:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!