Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Budapest, nyolcadik kerület,...

Budapest, nyolcadik kerület, népszínház utca és környéke milyen, érdemes ott ingatlant venni kisgyerekkel?

Figyelt kérdés
jún. 25. 18:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Barlangban laktál eddig?
jún. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
1. 2. kerületben laktunk eddig a szüleimmel, szeretnénk külön költözni, önálló életet élni párommal és a gyerekünkkel
jún. 25. 18:42
 3/11 anonim ***** válasza:
74%
Nagyon balhés környék, tele van nem a napon barnultakkal, önkormányzati lakásokban ahova bármikor beköltöztethetnek zűrös szomszédokat. Még gyerek nélkül is aggályos, nemhogy gyerekkel. Nézd meg pl a YouTubeon a Népszínház tv csatornát, az jó képet ad róla, hogy milyenek az ott lakók. Persze vannak normálisak is, akik ott ragadtak, mert drága máshol lakást venni és nem futja jobbra.
jún. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Tele van feketékkel, kínaiakkal, cigókkal.

Még nappal sem szívesen sétálok arra, mi lehet a házakban belül?

jún. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Létezik, aki ezt nem tudja???...
jún. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Inkább Dioszeghy Sámuel ucca...
jún. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
66%
#5 Miért kéne mindenkinek tudnia? Te tudod, hogy pl. Mucsaröcsögén milyen élni? Aki nem a környéken nőtt fel vagy sosem járt arra, honnan tudná?
jún. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
43%

Fú, született pesti vagyok, 43 évig laktam Budapesten, de mindig kicseszi a biztosítékot, ha valakinek ilyen nagy arca van és szerinte mindenkinek tudnia kéne, hogy melyik utca milyen környék.


Kérdező! Én a helyedben kerülném azt a környéket. Élhetetlen. Egyedül a vidékről felköltöző egyetemisták szokták szeretni (ők sem mindig) a nyüzsgés miatt, de nekem az a tapasztalatom, hogy ahogy elvégzik az iskolát, már költöznek is vissza az eredeti lakóhelyükre. Legalábbis az én ismerőseim szinte mind így voltak.

jún. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
63%
Aki Pesten el es nem ezustvillaban a seggeben egy burokban, az tudja, hogy mi az a nyocker. A nepszinhaz utca pedig hiresen zuros kornyek.
jún. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
69%
Ha csak egy helyet mondanék egész budapesten ahova soha nem költöznék az a népszínház utca. A közelben a tolnai lajos vege eg a déry miksa már rendben van. De a népszínhaz ugca bp legbajosabb környéke
jún. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!