Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Tapasztalatok az új építésű...

Tapasztalatok az új építésű sorházak/ikerházak stb-vel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Azokon a környékeken ahol ingatlant szeretnénk vásárolni rengeteg új építésű nem önálló ház épül. Egy telken kb 4-5 sorház/ikerház vagy van olyan is hogy egyáltalán nem érnek össze a ház falai viszont a telek nagyon picike, közel a szomszéd.

Sajnos úgy néz ki hogy önálló családi házra nem lesz elég pénzünk, felújítosókat is nézegetünk de úgyis a végeredmény sokkal drágább lenne, ígyis nem kis összegű hitelt kell felvennünk.

Lakásban nőttem fel, viszont jó szomszédaink voltak. Jelenleg zártkerti részen családi házban lakunk amit nem részleteznék miért adunk el, de ennek az árából nem futja azon a környéken ahova költöznénk. Félek viszont milyen lesz ha sokkal közelebb fognak élni hozzánk, sokkal többen. Mivel itt az egyik oldalon nincs is szomszéd, a másik oldalon laknak kutyával aki a semmit is tudja éjjel nappal ugatni (ami engem nagyon zavar, mivel lakásban nőttem fel).

Szóval ha valaki esetleg él közületek ilyesmibe megosztaná a tapasztalatait?

Hitel nélkül egy tégla építésű lakást tudnánk venni, de úgy érzem még ha pici is a kert annyira elég lenne amire mi használnánk és szükségét is érzem.


máj. 25. 08:40
 1/2 A kérdező kommentje:
A lényeget nem kérdeztem, sorház esetében mennyire hallatszik át a szomszéd?
máj. 25. 08:40
 2/2 anonim ***** válasza:
82%

Nekem 8 ilyen szomszédom van, 3 év után utálják egymást. Nem viccelek, pedig jól indult, kertipartik, boldog beköltözés. Ma már az egyik folyamatosan üvöltözik a másikkal a kutyája miatt, még azzal is megvádolta hogy a kutya ki fogja ásni a ház alapját. :D :D (az a közös faluk)


Az a pici telek 8 részre van tagolva, mindenki próbál felaggatni valami széltépázott belátásgátlót, kezd cirkuszra hasonlítani. Sok a csok-os, tehát rengeteg gyerek kicsi helyre összezsúfolva. Imádom a gyerekeket, de ez a sűrűség durva, mindig valamelyik üvölt, sír, vagy épp a szüleik üvöltenek/sírnak : D Én a "sima" klasszikus régi építésű nagytelkes szomszéd vagyok, és meglep hogy velem mindenki beszél, de ők egymással már nem. Mindenki nekem panaszkodik, az egyik azt mondta hogy más lábujjhegyen kell járnia a szomszéd miatt.

Ja, az egyik lakás haamr gazdát cserélt, mert volt valami verekedés, de arról a sztoriról én lemaradtam.


Pedig civilizált, kulturált emberek az agglomerációban, akik nem kevés pénzt fizettek ezekért az ingatlanokért.


ja, plusz 8 kb. egyforma lakás van, de egyiknek sem volt terasza/előtetője, azóta mind rakott valamilyet, egyik se egyforma, tényleg nagyon ronda már az egész.


Szörnyű látni, hogy a szép, új, várzslatosnak tűnő ingatlanok hogyan változtak át a lakóktól modern putrivá.

máj. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!