Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Megérné ez a lakás?

Megérné ez a lakás?

Figyelt kérdés

45 m2 nappali-háló-konyha-fürdőszoba. Felújított burkolatok, új villany, ablakok, szigetelt, klímás fűtésű, udvaron fedett kocsi beálló, 12m2 zárható tároló, riasztó. Kisutca, nem főút. Földszintes ház 3 lakással, kistégla a fal, ez a középső, udvar közös. Vasútállomás kb. 15, buszmegálló 5 perc séta. Győr ipari park kb. 30 perc kocsival. Ára 35 millió. 2 embernek megéri?

/nincs fent még sehol hirdetés/


2023. máj. 19. 23:34
 1/8 anonim válasza:
100%
Bár nem erről a környékről jövök, nálunk drága lenne 45m2-re. Meg nagyon fontos, hogy mennyire zajos, meg milyenek a szomszédok.
2023. máj. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%

Tégla?

Liftes? Hova néz?

Erkélyes?

Hányadik emeleT?

Milyen fűtés van?

Légkondi van?

Eléggé nagyon kint van a semmiben, még ha bent lenne Győrben, akkor is gondolkodós!

2023. máj. 20. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Abból ítélve, hogy Győr legkeresettebb részén is olcsóbb sokkal egy ennél nagyobb, nem, nem érné meg.

[link]

Másutt a belvárosban is van 27-28-as irányáron 55 nm-es...


Szerintem a 35 az kb. a duplája lehet annak, mint amit ér.

Ha 20-at kapnak érte, nagyon örüljenek.

2023. máj. 20. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%

Társasházzá van nyilvánítva? Albetétesített, külön helyrajzi számos? Vagy osztatlan közös az egész?

Ha osztatlan, akkor kizárt!

Az árakkal nem vagyok képben Győrben, így erre nem tudok mit mondani.

2023. máj. 20. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet megeri, látatlanban nehez rá mit mondani. Azonban ingatlantipustol fuggoen 30 - 50 %ot estek az adásvételi számok tavalyhoz képest, én finoman megpuhatoloznam , hogy egy kis alkudozasra van-e esely
2023. máj. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

2-3 millió alkuképes.


Ez egy földszintes ház (ahogy írtam). Korábban családi ház volt, 3 lakást hoztak létre. Minden külön van, összes közmű, helyrajziszám. Egyedül az udvar közös. Tető is új, rendesen fent van a padláson 20cm kőzetgyapot. Igazából azonnal költözhető lenne.

Néztünk a környéken családi házat, de vagy ezek a hatalmas 2 szinte rezsi-katasztrófa elavult házak vannak vagy felújítottak 40-50 millióér, ami már nem fér a keretbe.

2023. máj. 20. 10:33
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

#2


"Földszintes ház 3 lakással, kistégla a fal, ez a középső, udvar közös."

2023. máj. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
60%
7: Akkor a kertet kéne tudni, mennyi van hozzá.
2023. máj. 21. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!