Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Romàniàban tènyleg nem lehet...

Romàniàban tènyleg nem lehet gyerek nevère ingatlant venni?

Figyelt kérdés
Gyerekemnek vennèk. Nem èltem sosem Romàniàban, nem tudom ott hogy intèzik az ingatlanügyeket. Az igaz, hogy az adò, meg a szàmlàk mind a tulaj nevèn lesznek (albèrlő nem veszi a nevère a szàmlàkat, mint pl. Magyarorszàgon vagy Angliàban) ès csak szemèlyesen lehet kifizetni, utalàssal nem?
2022. ápr. 15. 20:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezeket a romanias hulyesegeket honnan veszitek?

Lehet a gyerek neven haz, de mig kiskoru kell egy felugyelot is, akinek max administracios joga van.

Az ado a tulaj neven van, nem ertem miert kellene mas fizesse?

Szamla alapbol tulaj. De nincs kizarva a berlo sem, csak nem foglakoznak vele.

Lehet sokaknak ujdonsag, de romania nem egyenlo a kihalt csango falvakkal amit a duna tv-n mutogatnak. Joforman mindent el lehet online intezni.


Es hol akarsz vasarolni? Nekem is van elado.

2022. ápr. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! Exemtől eredt az informàciò, hogy nem lehet. Màr maskor is tèvedett ilyesmiben, azèrt kèrdem.

Adòt azert kedem, mert Magyarorszagon pl. sok helyen van èvenkènt fizetendő hàzadò, ami kb. olyan, mint egy közüzemi szàmla, sokszor a lakò fizeti.

Nem az albérletből befolyò összeg utàni adóra gondoltam.

2022. máj. 20. 20:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!