Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Kőbánya, Tárna utca milyen...

Kőbánya, Tárna utca milyen környék? Olcsók a lakások.

Figyelt kérdés

Most nézek lakást, sajnos az anyagi lehetőségeim erősen korlátoznak. Van ebben az utcában több jó lakás (egy épületsor van), némelyeik felújított, de valahogy túl olcsónak találom. A lépcsőház elég lepukkant de ez pont nem érdekelne. Mi lehet itt a bibi, ha van?


[link]



2021. dec. 16. 20:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Ijesztő. A lakók nagy százaléka roma. Elhagyatott hely, ami nem életbiztosítás. Ugyan be van kamerázva, és állítólag a Hős utca krémje ment oda, nem a drogosok, de nagyon közönségesek ő is. Én is néztem ott lakást. Alig mertem leszállni a buszról. Félszemű cigányasszonyok visítoztak, köpködtek, pulyák randalíroztak. Jó, hogy ép bőrrel megúsztam!

Kár a szép nagy tömbházért, felújítva szép lenne - anno a porcelángyár dolgozói szolgálati lakása volt.

Esetleg egy tagbaszakadt, erős férfinak, akinek van használható autója, annak albérlet helyet megéri. De bele kell gondolni, ha továbbköltöznél később, nehéz lesz eladni! Gyanítom (ne legyen igazam) Az Illatos, és Hős utca utódja lehet pár évvel később. Szükséglakások vannak ott főleg, a békés tulajdonosok meg fejvesztve menekülnek.

Az ingatlanosokkal vigyázz, nagyon trükkösek. Van, aki azt állítja, jó befektetés, mert lakóparkok épülnek majd a közelébe, és felvirágzik a környék.. hát...csak jósolgatni lehet.

Hiába a kedves, felújított lakások, ha nincs hol bevásárolni, bérlethez, vagy autóhoz vagy kötve. Ezért az árért jobbat kapsz, jobb helyen!

2021. dec. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nem ide exportálták a Hős utcai bandát? Én tuti nem mennék. Amúgy is elég rossz környéken van.
2022. jan. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!