Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Jófogás egy használhatatlan...

Jófogás egy használhatatlan oldal ingatlanok terén ? Miért van az,hogy nem 1 hirdetés (sokkal több) van meghirdetve adott városban és nem ott van hanem pl. másik megyében ?

Figyelt kérdés
Nem 1-szer belefutottam már olyan hirdetésbe amit a jófogás keresője Budapest 12 kerületében kerestem aztán beadta a jász-nagykun-szolnok megyei kunhegyest. Rossz ez a weboldal ingatlankeresés szempontjából ? Ti milyen oldalakon nézelődtök ?
2021. dec. 1. 09:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Több szempontból problémás a jófogás ingatlan hirdetés szempontjából, én mondjuk azt nem vettem észre, hogy ha jól leszűröm a keresést, akkor más helyen lévőeket ad be, de érdemes inkább az ingatlan.com-on nézelődni.
2021. dec. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Akkor szokott ez előfordulni, ha az illető nem ott lakik, ahol hirdet és a hirdetés feladásakor a címet nem állítja át, így a lakhelye jelenik meg az automatikus kitöltésben.

Ettől függetlenül én sem dobom el magam a Jófogás szűrési lehetőségeitől, de a nyaralónkat pl. ott vettük és nagyon jól jártunk vele.

2021. dec. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem inkább olyan szempontból volt problémás hogy jófogáson csak értelmi fogyatékosok jelentkeztek.

1/ vízműnél dolgozik, kinyomozta az adataimat, az átíráshoz beküldött adásvételit is megnézte. Kérdőre vont miért ennyiért hirdetem, max annyit ad érte amennyiért én vettem. (Mindegy hogy azóta ráment 6m, mert sz4rból kellett várat építenem)

2/ ő ismeri a helyi postást, kisboltost meg a f4szom tudja kit. 30 éve a kisboltban diákmunkázott. Adjam már havi részletre, látom hogy ő megbízható

3/ ki sincs írva a pontos utca cím. A hirdetésbe nagy betűkkel kiírtam hogy előre egyeztetett időpontban megtekinthető. Hajnali 4kor is jöttek, mert épp erre jártak. Miért ne jöhetnének be? Mit képzelek én, hogy nem engedem be őket?


Marketplacen jelentkeztek csak értelmesebb emberek.


Ingatlan hirdető oldalakon többnyire parazita ingatlanosok zaklattak.

2021. dec. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ilyen azért nem csak ingatlanoknál van. Bármit eladsz elektronikai dolgoktól kezdve mindenig ilyen emberek is jelentkezhetnek. Ne tudd meg hányszor vitatkoztak velem a hirdetésemmel kapcsolatban. Belekötöttek az árba ,hogy ott nem annyi ár szerepel mint amennyit kérek . Alkudozás stb... Sok mindenbe. Direkt feltüntettem az árat. Na mondom ilyen buta csak nem lehetek,hogy elírtam az árat. Megnéztem erre annyi volt amennyit kértem hát miről beszélünk :D Hirdettem egy telefont és felhívott a pali ,hogy milyen városban van. Fel volt háborodva,hogy 110 km-re lakom tőle ő nem jön el érte. Minek hív fel az ilyen ? Miért nem nézi meg hol van a hirdetés helye ? Falu-község-főváros meg a kutyafüle :D Milyen emberek vannak.
2021. dec. 1. 13:47
 5/5 anonim ***** válasza:

Keresőnél én mindent beállítottam akkor nem találkoztam ilyennel. Lehet nem állítottál be mindent és ajánlt neked hasonló ingatlanokat mint amiket nézegettél.


3-as

jófogás pont azaz oldal ahol összegyűlik a nép legalja kb bármit el lehet adni, de meg kell küzdeni az írni olvasni nem tudó emberekkel, alkudozó és egyéb fura alakokkal

2021. dec. 3. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!