Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Mekkora a különbség átlagosan...

Mekkora a különbség átlagosan az ingatlanárakban Győr és Pécs városhoz közeli helyeken?

Figyelt kérdés
Győr mennyire hagyja le Pécset? Hol könnyebb ingatlanhoz jutni?
2019. dec. 27. 22:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Mindenhol könnyű ingatlanhoz jutni, ha van pénzed.

A győri árak a pécsieknek a 2-2,5-szerese. A környékükön levő településekre is ez a jellemző.

2019. dec. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Győr 20km-es körzetén bellül horror áron vannak a régi építési házak. Most már ott tart a dolog, hogy ha normálissan felújít valaki egy 40-60 éves házat többe kerül mintha építene egy újat.

Én Győr központjától 16 km.re lakok vidéken és 15 milliótól indulnak az összedőlésre hajlamos csodák,amikre elkészülésük óta a festésen kívűl másra nem költöttek. Ennyi pénzből felépül egy szerkezetkész ház hasonló méretben telekkel együtt. Ez azt jelenti állnak a falak és rajta van a tető. És így már nagyságrendekkel jobb mint a régi, mert azt legalább eddig a szintig szét kell verni, csak az újon új a tető is extraként.

2019. dec. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Így van kettes pont ezért akarok elmenni innen és máshol házat venni.
2019. dec. 28. 14:55
 4/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy Pécsett olcsóbbak az ingatlanok, viszont a bérek is kb, annyival alacsonyabbak.

Nemrég kerestünk munkatársat a csoportomba és egy győri srác is jelentkezett, kb. másfélszeres bérigénnyel, mint az én fizetésem középvezetőként, a feletteseként.

Nem tudom, hogy mi a foglalkozásod, de jól gondold meg. Az én testvéreim mind elmentek Pécsről, az egyikük pont a nyugati határ közelébe és sokkal jobban megélnek abban a régióban.

2019. dec. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Raktárosnak nettó 140 Pécsen reális?
2019. dec. 29. 14:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!