Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Klímával felszerelt ingatlanok...

Klímával felszerelt ingatlanok (lakás, ház) értékét miért dobja meg? Mennyivel dobhatja meg a klíma egy lakás, ház értékét?

Figyelt kérdés
én tudom rosszul,hogy felverő hatása van a klímának,hogy ha van egy lakásban ,házban ?

2019. dec. 18. 11:22
 1/9 anonim ***** válasza:
97%

Megemelheti az árát, de csak a beépítés és a klíma árával.

Legalábbis normális ember ezért nem fizet milliókkal többet.

2019. dec. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azt hallottam,hogy a klímás lakások,házak jobban el is kelnek. Igaz ez ?
2019. dec. 18. 12:20
 3/9 anonim ***** válasza:
98%
Hát aki szereti a klímát annak pozitívum az biztos, de egy ilyen 100-200ezres dolog miatt biztos nem ugrik bele senki egy lakásvásárlásba. Egyszóval nem döntő tényező.
2019. dec. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
200 ezer plussz amennyiért felrakják. Nekem 260 ezer volt. Csak pontosítottam bocsi. Érdekelt csak,hogy mit gondoltok erről mert hallok egy pár dolgot erről ingatlan szempontjából.
2019. dec. 18. 12:52
 5/9 anonim ***** válasza:
97%
Nézd, ha van két tök egyforma lakás, ugyanazon a környéken, akkor a klímást választom. Viszont más körülmények között csupán a klíma nem befolyásol a vásárlásomban, mivel egy akkora volumenben mint egy ingatlanvásárlás, amit rendszerint felújítás, de minimum festés követ, nem fog földhöz vágni 300ezer plusz.
2019. dec. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
97%
A klíma nem tétel egy lakás vásárlása során, emiatt nem lehet többet kérni. Ha nagyon kell a klíma, akkor rakatok fel olyat, amilyet én akarok.
2019. dec. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
93%
Hagyjátok... már az is felújítás, ha valami olcsó laminált padlót, és járólapot / csempét tesznek a fürdőbe. Került néhány százezerbe, elkérnek érte pluszban több milliót is akár...És igen, az ritka na bfas* aki 300 ezres klíma miatt kiad +1.5-2 mFt-ot egy lakásért...
2019. dec. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
93%
Annyival dobja meg mint amennyit a klima er.
2019. dec. 19. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
69%
Nem mindegy, hogy milyen klíma, egyébként megdobhatja az árat, főleg ha nem egy darab gagyi split-ről van szó. De, ha egy modern inverteres hűtő/fűtő klímát nézel, ami márkás is az valóban növeli az árat, mert az nem 200 ezer forint. Ha, minden helység fel van szerelve, az már alapba egy milliós tétel. Abban az esetben, ha központi klímával van kiépítve, akkor több millióval is lehet számolni, mert ennek a gépészeti része is egy nagyobb lakásnál 2-3 milla. Mindegyikkel lehet hűteni és fűteni ami egy plusz! Egy biztos, hogy a lakás értékét nem fogja csökkenteni :)
2019. dec. 19. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!