Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A ferjem hilfingeres puloverje...

Tamaraborbetto kérdése:

A ferjem hilfingeres puloverjet be raktam 40 fokra ki mosni. Egyedul mostam ki mert gondoltam a szine fogni fog. Nos a kek sik be fogta a feher sikor, hogy tudnam meg menteni a pulovert?

Figyelt kérdés
2019. júl. 7. 17:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mi fogott be mit???! :/
2019. júl. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
62%

Mivel kiderült, hogy először mostad, ez számomra azt jelenti, hogy nemrég lett véve.

Vidd vissza oda, ahol vettétek és kérd vissza a pénzt!

2019. júl. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A pulover harom szinbol all kek piros es feher . Igen most lett veve eloszor mostam ki. Es a kek szin be fogta a feher sikot , haromszor mostam at de semmi es olaj foltok is keletkeztek a feher sikban nem tudom, hogy lehetseges 😥
2019. júl. 7. 21:23
 4/11 anonim ***** válasza:
Én is így jártam egy amnesia ruhával, kék-fehér csíkos, bettem 30 fokra, aztan a kék rész befogta saját magát... én is vissza fogom számlával, címkével vinni az üzletbe, szerintem tedd te is azt
2019. júl. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

2-es vagyok és vastagon tojok az értékelésekre!

Mindössze az emberi kíváncsiság hajt, amikor megkérdezem, mi a francért nem volt hasznos a válaszom?

2019. júl. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én az ilyen ruhákat színfogó kendővel szoktam berakni a mosógépbe.

[link]

2019. júl. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ja, hogy Hilfiger...

boltba vissza, mindennel együtt.

2019. júl. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Azért mert nem tudtok mosni senki nem fogja visszavennia ruhákat... én alapból nem veszek ilyeneket, mert már mikor meglátom felmerül bennem a kérdés: hogy fogom ezt kimosni??? Logikus hogyha egy poló fele fehér a másik fele fekete, össze fogják fogni egymást. Kézzel kellet volna mosni, hideg/langyos ecetes vízben. De egyszerűbb behajítani a mosógépbe, mint utánajárni....

Illetve még annyi, hogy egy eredti Hilfiger ruhával ilyen nem történik.

2019. júl. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én pont azért írtam, hogy boltba vissza mindennel együtt, mert a férjemnek minden ruhaneműje Hilfiger és ilyen egy eredeti ruhánál nem fordulhat elő....
2019. júl. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha a ruha nem bírja a mosást, akkor olyan cimkét kell rá tenni, ami jelzi, hogy a cucc csak vegyileg tisztítható.

Ha viszont az van ráírva, hogy 40fokon mosható, akkor kimoshatom 40 fokon. És ha ettől elszineződik, akkor bizony jogosan viszem vissza, és az eladó lesz szíves bizonyítani, hogy jó minőségű volt a termék.

Mert bizony léteznek fehér alapon színes mintás, mosásálló ruhák.

2019. júl. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!