Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A mosógépnek mért a mosószeres...

A mosógépnek mért a mosószeres rekeszébe kell önteni a mosóport?

Figyelt kérdés
Folyton összeállt, a fele beleragadt, és olyan rosszul van tervezve a Whirlpool, hogy nem lehet hozzáférni, kiszedni. Így aztán simán a ruhára öntöm. Van ennek valami káros hatása?
2019. ápr. 17. 00:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Jó az úgy ahogy csinálod. A wiccpúl adagolós része tökönszúrás.
2019. ápr. 17. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A ket oldalàn le lehet pattintani és kiemelni ha felültöltős. De amúgy én is úgy csinálom, a ruhára öntöm a mosószert
2019. ápr. 17. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hasonlóan csinálom én is.Nincs jelentősége hova öntöm.
2019. ápr. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én is beleöntöm. Illetve egy folyèkony mosöszer adagolójába rakom ès úgy a ruhára.
2019. ápr. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 cukikutyus válasza:
A Whirlpool tényleg elég gáz,nekünk is az van 3 éve,de megbántam már,előtte Electrolux volt,az sokkal jobb.
2019. ápr. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat. Mi baj van a whirlpoollal ettől eltekintve?

2-es válaszoló, életem egyik legnagyobb felfedezését köszönhetem neked! Soha eszembe nem jutott volna, hogy ez a rekesz leszedhető!

2019. ápr. 20. 12:31
 7/12 anonim ***** válasza:

A nagy felfedezés margójára: A gépkönyvben minden le van írva, csak el kéne olvasni.


Ettől még egy ipari hulladék a wiccpúl teteje.

2019. ápr. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 cukikutyus válasza:

Nekem az a bajom a whirlpoollal,hogy az alig 3 éves gépem úgy zakatol,mint egy traktor,az egyik rokonom amikor nálunk volt és mostam,kérdezte hogy mennyire régi már ez a mosógépem...és a ruhákat úgy egymásba

csavarja,hogy alig lehet szétszedni őket.

Ez az Electroluxra nem volt jellemző.

Ágynemű mosásnál a paplanhuzat belsejébe kerül be az összes többi ágynemű...Anno a komcsiban voltak ilyen kezdetleges félautomata mosógépek,amiket anyám használt,és az csavarta így egymásba a ruhákat.Azért a mai világban egy 90 ezer ft-os géptől nem ezt várnám.

2019. ápr. 21. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Márkafüggetlen az a probléma, hogy az ágynemű belsejébe bújik meg a tőbbi. Én mindig úgy mosom, hogy amikor ágyneműt cserélek, akkor begombolom/zipzàrozom vissza az összes kis/nagy/paplan huzatot és ez nem a mosógép hibája.

Port nem használok, a fenti ok miatt, nekem jobban bevált a gél.

2019. ápr. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Jav:többi
2019. ápr. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!