Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Melyik öblítőnek van a leginte...

Melyik öblítőnek van a legintenzívebb illata?

Figyelt kérdés
Járok sportolni és mindig dezodorozok, hogy jó illatom legyen, míg néhány társamnak egy kiadós edzés után is árad az illat a pólójából. Eddig a coccolinot és a lenort próbáltam, illetve mindig is ezeket használtam kedvtől függően választva, de sosem maradt meg a ruhákban olyan intenzíven az illat. Nem tudom, hogy az öblítőtől vagy esetleg a szárítás módjától függ, a mennyiséggel nem lehet baj, mert annyit öntök, amennyit csak lehet. Én is olyan illatos ruhákban szeretnék lenni :( várom a tippjeiteket!:)

2019. ápr. 11. 13:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Én most a Silan supremet érzem a legerősebbnek, lànyom egész nap szaladgàl a suliban szünetben, megizzad, de a ruhàja illatozik.

Mi meg dohànyzunk, de még így intenzív, tartós illata van a ruhàknak, friss levegő van a hàzban ha bentre teregetek.(de nem bent cigizünk)

2019. ápr. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
12%

Jézusom.

Mind fölösleges, környezetkárosító büdös vegyszer.

2019. ápr. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Vannak akik szeretik az öblítő illatàt, köztük mi is.

Könnyebb vasalni, puhábbak a textilek.

2019. ápr. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
24%

Nem vagyok öblítő ellenes, én is használok. Számomra mondjuk visszataszító amikor valakiből kilóméterekről árad az öblítő illat. Főleg amikor egy férfinek orchidea illata van... mindig a flakonon javasolt mennyiséget használom, ez pont elég arra, hogy a ruhák puhák legyenek.

Szerintem inkább edzés előtt fújj magadra parfümöt. Ha jó minőségű farfümöt használsz nagyon sokáig érződik, én reggel fújok párat, este edzés után még simán érződik.

Tényleg nagyon káros a sok vegyszer, nem kötekedésből írtam :)

2019. ápr. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
21%
Hát, volt már, hogy kiszálltam a liftből, olyan ordenáré öblítőszag terjengett valami nő után.
2019. ápr. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én a Coccolino waterlily & grapefruit-ot használom mert imádom az illatát és nagyon tartós is.

Egész életemben nekem kellett öblítőt választani mert szegény édesapámnak nincs szaglása. Amióta elköltöztem otthonról, csak ezt az öblítőt használja ő is :)

2019. ápr. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!