Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ha kiömlik valami a konyhaaszt...

Ha kiömlik valami a konyhaasztalra, és fel szeretném törölni, azt hogy kell szabályosan?

Figyelt kérdés

Szivaccsal: letörlöm nedves szivaccsal, majd száraz szivaccsal is.


Papírtörlővel: áttörlöm, és nem is kell vizet használni?


(viaszos vászon terítő)


2019. ápr. 7. 16:16
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
Jó, de ha nem tanították meg rendesen...
2019. ápr. 7. 22:39
 12/31 anonim ***** válasza:
#10-es! Leírod a kiömlött folyékony radioaktív anyag feltötlésének módszerét? Valószínűleg jó lesz a konyhában is.
2019. ápr. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
De amúgy viccen kívül, nem fog ragadni helye, ha a mosogatószeres lemosás után nem törlöm át sima vizes valamivel, hanem rögtön szárazra törlöm?
2019. ápr. 8. 20:36
 14/31 anonim ***** válasza:
75%

De.

Ne szabájtalankodly.

2019. ápr. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
De most tényleg... :) Én úgy tudtam, hogy jobb vízzel is leöblíteni, ha valamilyen tisztítószert használok.
2019. ápr. 8. 21:10
 16/31 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor csináld úgy! Senki sem fog rád szólni, ha nem "szakszerűen" (létezik ilyen egyáltalán?) törlöd le a foltokat.

Ha ragad feltörlés után, akkor töröld át még egyszer nedvessel, ez azért nem egy olyan nagyon bonyolult dolog.

2019. ápr. 9. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
69%

Csak szabájtalankodni akar.

Figyelj, teljes titokban csináld, de senki se lássa, ne is beszélj róla!

2019. ápr. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
A mosószeres vízzel való feloldás után az a lényege a szárazra törlésnek, hogy nem marad ragacs a felületen. Mert a vizet is a mosószert is és a feloldott zsírt/ragacsot/cukros üdítőt MIND felitattam, szárazra töröltem. És nem átnyálaztam nedves szivaccsal, majd úgy hagytam - rászáradni a feloldódott dzsuvát a felületre, amin szétkentem...
2019. ápr. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
De ha a mosogatószeres törlés után vizes szivaccsal áttörlöm, majd szárazra törlöm egy ronggyal, az jó, nem?
2019. ápr. 12. 16:35
 20/31 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy jó, de ha nem törlöd át utána nedvessel, úgy is jó. Meg ha nem törlöd le mosószeressel előtte úgy is jó. Sőt, van egy nagy csomó olyan ember, akinek úgy is jó, ha egyáltalán le se törlöd. Szóval csináld úgy ahogy neked tetszik, ne legyél már ennyire életképtelen :)
2019. ápr. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!