Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ki melyik mosószerre esküszik?...

Ki melyik mosószerre esküszik? Olyat szeretnék amitől tényleg szépek, nem szöszösek a ruhák de az alap foltokat is kiszedi.

Figyelt kérdés
2019. márc. 20. 21:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Aldis saját márka: Tandil
2019. márc. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Amway-termékek.
2019. márc. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Persilre, de a porra. Viszont mióta új mosógépem van szenvedek. Folyékonyat vettem, azt nem tudom eltalálni, nem érzem, nem szeretem, a mosógépnek meg az jobb lenne.

Mondjuk ez az én bajom, attól még a Persil. A fehér ruhákhoz való konkrétan fehérré teszi a ruhát, ezt máshol nem tapasztaltam. XXI. század :(.

2019. márc. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A mosógép-kezelést kell alapvetően megtanulni, nem ám csak belehajítani és elindítani.


Az alapfoltok nem tudom mit jelentenek nálad, de a bugyit-gatyát "ott" be kell áztatni és háziszappannal, előmosni (folttisztítani). Az öblítőt mellőzd ha pamutot mosod, használd ki a maximális centrifugázást, vállfán száríts és száradás után rázd ki a ruhát, ha nincs szárítógéped (ami pontosan ugyan ezt csinálja) öblítő helyett 10ml ecet untig elég, az öblítő gyakorlatilag csak "összekoszolja" a ruhád persze hűdeibolyaillatú lesz - ám ez csak egy bődületes marketingátverés, pénzkidobás.

2019. márc. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Folyékony mosószert használj, ha gyorsprogramokat indítasz akkor mindenképpen, mert a por nem fog soha tisztességesen feloldódni és dolgozni.
2019. márc. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Bugyi/gatya foltjaink azert nincsenek.. felnőttek vagyunk.

Nekem pedig pont az ellenkező a tapasztalatom a maximális centrizéssel és a rázogatással. Ahogy rázod a saját súlyától nyúlik.

Valfan való szárítástól szintén, húzza le a súlya. Nekem a kímélő program jott be, max 800-as centrizéssel.

Persilt kipróbálom, köszönöm!

2019. márc. 22. 08:31
 7/7 anonim ***** válasza:
Rossz a technikád. Ha 1200-on centrizel, a ruhának semmi baja nem lesz, a gép nem energomat ami 1 irányba tekeri, ezek félúton megállnak, újrarendezik, addigra a víz jórésze kimegy. Ha 800-al centrizel és azt a ruhát kezded rázni, akasztgatni, akkor ne csodálkozz, hogy nyúlik, abban sokkal, sokkal több víz van.
2019. márc. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!