Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogy vált be Electrolux...

Hogy vált be Electrolux ergorapido 2in1 porszívó?

Figyelt kérdés
Mennyire erős a szívóhatása? Mennyi ideig bírja töltés után? Ajánlanátok megvenni?
2010. jún. 26. 12:41
 1/3 A kérdező kommentje:

Mindig is tetszett, már jó ideje nézegettem, de nem mertem megvenni, mert hogy aksis, és biztos elég lesz-e, stb. De nemrég beleugrottam, megvettem, és én imádom! Napi takarításhoz tökéletes. Ha nem használod, visszakerül a töltőre, tökéletesen működik, elég erősen szív is.

Olyan sokáig soha nem használtam még , hogy lemerült volna töltés után, úgyhogy nem tudom meddig bírja, idáig mindig elég volt, rögtön töltőre vissza szoktam mindig tenni használat után.

Konyhában a kicsi mellett csak ezt használom, de nappalit és szobákat is ezzel porszívozom, be lehet tolni rendesen az ágy alá is, szék lábai közé is, nem kell zsineget húzni utána. Azóta a seprű és a porszívó is el van téve, és csak a nagytakarításkor veszem elő.

Én imádom!

2011. aug. 2. 14:28
 2/3 A kérdező kommentje:
Csak visszajelzésként írtam, ha valaki tervezi megvenni... Én nem bántam meg egyáltalán, csak ajánlani tudom!
2011. aug. 2. 14:29
 3/3 anonim válasza:
Sosem fogok többet venni Elektrolux készüléket, ez volt az utolsó! A garancia lejárta után (1 év) a ventilátorlapát eltörött. Egy műanyag alkatrészről van szó, kb 200 Ft lehet az értéke. Mivel 1 év 3 nap múlva tört el, garancia nincs. A szervizben nagyon készségesek, de ilyen alkatrészt nem tudnak adni, csak az egész morzsaporszívó egységet cserélhetem akkumulátorral, házzal, motorral, stb. Az ára 42e Ft. A porszívó meg újonnan 49,990 Ft volt... Hát valahogy nem érzem érték-ár arányban a dolgot. Heteken keresztül keresgéltem a neten, meg telefonálgattam szervizekbe, de sehol sem tudnak segíteni. Egyszerűen röhej, hogy 50e Ft-os gépet ki kell dobnom a kukába egy ilyen fos műanyag alkatrész miatt! Köszönöm ELEKTROLUX!
2016. okt. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!