Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hideghab matracot lehet mosni?

Hideghab matracot lehet mosni?

Figyelt kérdés
60x120-as gyerekmatracról lenne szó. Talán bele tudnám tuszkolni a mosógépbe, de félek, hogy eldeformálódna a szivacs.
2018. okt. 30. 18:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Én a mosógépet félteném inkább.

Az elöbb tönkremenne mint a matrac.

2018. okt. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Meglehet!:D Köszönöm a választ!
2018. okt. 30. 19:48
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha nagyon fontos volna, akkor inkább fürdőkádba áztatnám be, és jól átnyomkodnám. De jobb volna nyáron, mert akkor tud száradni. Ha nem tudod rendesen kiszárítani akkor büdös lesz.

A gyerek matrac nem szokott vastag lenni, talán elfér egy nagyobb mosógépbe; de a sok víz amit magába szív, attól nagyon nehéz lesz. Jó volna egy mosoda, azok iparibb gépek talán.

2018. okt. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem fog kiszáradni.
2018. nov. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, azóta sikerült kimosnom! :) A fürdőkádas verzió jött szóba, jól kinyomkodtam, és hét kilós gépbe épphogy, de belefért, így le tudtam centrizni benne. Aznap napos meleg idő volt, kicsit kiraktam, de kb két nap alatt kiszáradt.
2018. nov. 4. 02:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!