Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Kézmosó szappant fel lehet...

Kézmosó szappant fel lehet használni valamire?

Figyelt kérdés
Tehát van egy Palmolive kézmosó szappanom, de már be van repedezve, meg minden, ki is akartam dobni. Kézmosásra én már nem használnám szívesen, de tudtok esetleg más felhasználási lehetőséget?:) Köszönöm
2018. okt. 10. 09:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
A szappan akkor van kirepedezve, ha kiszáradt. Kicsit bevizezed és használod szappanként. Semmi baja.
2018. okt. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Naponta többször használom!
2018. okt. 10. 10:29
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

2

Ilyen típus, kevéssé hidratált, és nem tegnap gyártották. Ez teljesen normális.

2018. okt. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Én értem, de úgy abból induljunk ki, hogy én nem szeretném már kézmosásra használni :-) Szóval vagy kidobom, vagy felhasználom valami másra.
2018. okt. 10. 11:27
 5/12 anonim ***** válasza:
50%
Erre csak ennyi.. ---> xD
2018. okt. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha két kamionnyi ilyen szappanod lenne valahol elfekvőben, akkor még meg is érteném a kérdést. De egyetlen darab szappan esetében...

Szerintem rajzolj neki szemet, szájat, varrj neki kis szoknyát, kalapot, aztán nevezd el, és lefekvés előtt mindig játssz vele kicsit, akkor biztosan nagyon boldog lesz.

2018. okt. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Készíthetsz belőle folyékony szappant:

[link]

A házban, vagy a ház körül is használhatod.

[link]

2018. okt. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Szeretsz szabni, varrni?

Használd szabó kréta helyett a maradék szappant, ami az első mosáskor nyom nélkül feloldódik, ezért a szabásvonal kijelöléséhez is ezt érdemes használni.

2018. okt. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Sütőtisztító oldat

Egy spriccelős palackba tölts 3 teáskanál bóraxot, 3 deciliter meleg vizet, 1 deciliter szalmiákszeszt és egy darabka vízben feloldott maradék szappant.

A keveréket rázd össze alaposan, és hagyd állni, amíg egynemű lesz. A keveréket gumikesztyűben, nyitott ablak mellett használd, és más vegyszerekkel ne keverd össze! Fújd be vele a sütőt, majd dörzsi szivaccsal dörgöld át, és alaposan öblítsd, szellőztesd ki.

2018. okt. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

A makacs szennyeződéseket mosás előtt nem árt valamilyen folttisztítóval kezelni, hogy biztosan megszabadulj tőlük, de ehhez nem lesz feltétlenül drága bolti tisztítószerre szükséged.

Egy kevés vízben oldj fel egy evőkanál szódabikarbónát és egy darabka maradék szappant, majd az egészet töltsd spriccelős flakonba, rázd fel alaposan és mosás előtt spircceld be vele a foltot.

Hagyd a szennyeződés makacsságától függően 5-10 percig, vagy fél óráig ázni, majd tedd a mosógépbe és mosd ki, ahogyan szoktad. A folt nyom nélkül el fog tűnni.

2018. okt. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!