Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Üdvözlet! Gáz beépíthető...

Jokennyo05 kérdése:

Üdvözlet! Gáz beépíthető fözőlap vásárlása elött álunk, üveglapos fözőlapban gondolkodunk. Igaz hogy berobban az üveglap 1 idő után? Esetleg vannak tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2018. okt. 4. 06:54
 1/3 anonim ***** válasza:
72%
Volt már olyan, hogy a nehezebb, nagyobb fazekat át kellett tenned másik lángra? Aztán kicsit erősebben tetted oda, mert nehéz volt. Hát üveglaposnál ezt ne tedd.Az üveglapos addig szép, míg új, és vigyázol rá. Én nem azt választanám, maradnék a beépíthető, de hagyományos rácsos gázfőzőlapnál.
2018. okt. 4. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

tapasztalatom nincs. De azért nem szabad annak berobbannia. de probléma esetén az tuti nehéz pótolni, amíg a hagyományos zomácos felülettel nincsen ilyen gond, és ez utóbbit is jobb tisztítani, mint teszem azt a rozsdamentes felületet, amin minden meglátszik.

de biztosan vannak szituk, hideg a meleg lapra, ami az üvegnek kevésbé fog jó lenni, de biztosan hosszú ideig elviseli, mert olyan az anyaga. de idő után könnyebben lehet baja ha elfárad az anyag.

2018. okt. 4. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezt (talán) szakemberrel kéne tisztázni. Nekem kerámialapos villanytűzhelyem van, azon is pakolgatom az edényeket (nem kicsik, hat emberre főzök), de nem szoktam "odavágni". Fel sem merült bennem, hogy szétrobbanhat.
2018. okt. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!