Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hol érdemes jó minőségű...

Hol érdemes jó minőségű konyharuhát venni?

Figyelt kérdés

Eddig egyik sem felelt meg, hiába vettem drágábbakat, olcsóbbakat, egyik sem volt nedvszívó, pénzkidobás az egész. Nagyon sok konyharuha vacak nejlonos anyagú. Szégyellem, de kéztörülközővel törölgetek, mert az még nagyjából felszívja a vizet. Ti hol vásároljátok a jó minőségű konyharuhát?

Válaszokat előre is köszi! :)



2018. okt. 3. 18:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Ikeás konyharuháim vannak, tiszta pamut, meg vagyok vele elégedve.
2018. okt. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Az a lényeg, hogy 100% pamut legyen, tehát ott vedd meg, ahol elhiszed, hogy tényleg 100% pamut az, amire ezt írják (tehát ne valami kínai árusnál...). Azt is kalkuláld bele, hogy amikor még egészen új, akkor esetleg még nem annyira nedvszívó, de az első mosás után már jó lesz, ha tényleg tiszta pamut ("be kell avatni az anyagot"). És az is számít, hogy hogyan mosod ki: ha öblítőt használsz, kevésbé lesz nedvszívó, mint ha ecetes vízben öblíted ki a mosás végén.

Egyébként meg ne törölgess, csak ha muszáj, hogy elmosás után hirtelen száraz is legyen valami - ilyenkor akár papír törlőkendőt is használhatsz -, máskor egyszerűen várd meg, hogy maguktól megszáradjanak az edények, az a leghigiénikusabb (és így szöszmöszösök se lesznek).

2018. okt. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én pont most vettem a pennybe, 5 db volt egybe csomagolva,meglepően jó minőségüek.
2018. okt. 4. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!