Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Szerintetek a heti 4 mosás...

Szerintetek a heti 4 mosás nem sok?

Figyelt kérdés
Új lakótársunk van, és heti 4x mos, amihez ha hozzávesszük a miénket, az már heti 6.

2018. jún. 7. 21:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%

Ez merőben egyéni. Egyetlen személy közel sem mos ennyit normálisan, de vannak igencsak tisztaságmániások, akik mindent mindennap kimosnak, amihez érnek... Igaz, attól még sok, most nem tudok elképzelni olyan esetet, amikor igazán jogosnak tartom, bár biztos elképzelhető olyan is.

Ja, van aki nem is teljes mosógépnyit mos. Én mindig, szóval erre az előbb nem is gondoltam.

2018. jún. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Természetesen nem egész mosógépnyit mos. Én azért mosok heti egyszer, mert kb. 1 hét alatt gyűlik össze annyi ruha, hogy érdemes beindítani egy mosást. Ezért is zavar... Meg hát ez pénz is, nem?
2018. jún. 7. 21:56
 3/11 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem, sok, ráadásul penz- és vízpazarlás.
2018. jún. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Én is így gondolom. Albérletben meg sztem főleg luxus.
2018. jún. 7. 22:10
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én egyedül élek, és heti kétszer mosok, pedig minden nap tiszta ruhát veszek fel, télen háromszor is, mert több a gönc. Lehet ő a takarót és minden egyéb textíliát gyakrabban tisztítja. Ha csak ruhanemű, akkor sok a négy.
2018. jún. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
Sok, főleg ha nem tölti tele a gépet, akkor ez pazarlás. Beszéljetek vele finoman erről.
2018. jún. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az pazarlás, ha nem tölti tele a gépet, néha még értem, hogy sürgős, de ennyiszer nyilván nem.
2018. jún. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Attól függ. Pl. ha edzéscuccot mos, használat után kell, hogy ne büdösödjön be a szoba. Vagy ha véres bugyit, ruhát, hogy ne száradjon bele a vér, és ne kelljen kidobni a ruhát emiatt. Most más nem jut eszembe példának.
2018. jún. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nagyon sok.

#8 egy darab véres ruhát ki lehet mosni kézzel.

2018. jún. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

9: Csak a foltot. Utána gépben kell kimosni. Gondolj egy farmernadrágra pl., vagy napi több bugyira.

Én többet mosok 4-nél még nyáron is, pedig vannak, amiket több havonta mosok ki csak. Pl. télikabátok, takarók, párnák, törölközők, konyharuhák.

Minden színt is külön mosok természetesen.

2018. jún. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!