Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Akinek KARCHER WD porszívója...

Akinek KARCHER WD porszívója van. Mit jelent az, hogy nedves porszívó is?

Figyelt kérdés
Én ezt úgy értettem, hogy vizet kell önteni bele és aztán a koszos vizet ki öntenipl. a wc-be. De mint látom, nem így működik, hanem arra érti, hogy vizet is fel lehet porszívózni vele. De akkor mekkora mennyiséget, mert egy pohár víznél már dobja is ki a vizet magából?

2018. máj. 28. 21:03
 1/4 anonim ***** válasza:
A száraz/nedves porszívó valóban azt jelenti, hogy vizet is fel lehet vele szívni. Érthető módon az ilyen porszívónak nincs papír porzsákja, hisz azt a víz azonnal tönkretenné. Magam részéről nem is értem, hogy valaki miért vásárol ilyet és miért nem vesz szőnyegtisztító funkcióval rendelkező gépet.
2018. máj. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én csak egy olyan porszívót szerettem volna, amiben nincs zsák. Vizet feltörölni franc akart vele, arra ott a rongy :(
2018. máj. 28. 22:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Szőnyegtisztításnál jól jön az. Meg az orrszívó is mehet rá frissen mosva.
2018. máj. 29. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A tartály méretétől függően elég sok vizet feltudnak szívni. Egy nagyobb tartályba 33-40 (vagy több) liter víz is belefér ipari szinten. Eleve a vizes és háztartási porszívóknak más a kialakítása. A csak száraz (mint a háztartásik zöme), a levegőt a motor saját magán szívja át, ez a motor hűtése is. Egy vizes porszívónál ez kivitelezhetetlen, itt külön van a motor és a szívó ventilátorok. Ha a tartályba a víz szintje elég nagy, akkor a porszívót leállítja automatikusan.

Otthon ennek nem sok értelme van, ipari szinten viszont igen. Oda is gyártják ezeket (csak hát a reklám nagy úr, vegye mindenki).

Amire te gondoltál az a szőnyegtisztító gép, ami a mosószeres vizet kinyomja és vissza is szívja magába -ez egy kibővített nedves porszívó.

2018. máj. 29. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!