Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A mosogatógépet át lehet...

A mosogatógépet át lehet mosni klórral?

Figyelt kérdés
A paradicsomlé befogta a műanyagokat
2018. máj. 7. 19:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha hipóra gondolsz, igen.
2018. máj. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen. A paradicsomos kaják nekem is befogják. Amúgy pár mosogatás után lekopik, de én amúgy is teszek pár mokkáskanálnyi Domestost minden mosogatásnál.
2018. máj. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Domestos, hipó, clorox -ra gondoltam
2018. máj. 7. 19:22
 4/6 anonim ***** válasza:

A mosogatógép alkatrészeinek, és gédereinek nem használ a klór. Aktív oxigént tartalmaz a gépi mosogatószer fertőtlenítő komponense. Én nem ajánlom a klór tartalmú szereket a mosogatógépbe. És ha a mosogatógéped használati utasítását elolvasod, a gyártó SEM ajánlja.


A konyhai mosogatóba áztasd be esetleg klóros tisztítószerbe, és ott hagyd reagálni. A gépi mosogatás előtt öblítsd le róla a klórtartalmú szert, úgy tedd a mosogatógépbe.


Lásd 26. oldal:

[link]

2018. máj. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
*utolsó* a mosogatógép 32 éves és már nincs meg a használati utasítása, az ajtón lévő mosogatószer adagolót fogta be amit ugye nem tudok beáztazni a mosogatóban. Most elindítottam a gépet 65C-on hátha lekopik
2018. máj. 8. 14:14
 6/6 anonim ***** válasza:

"az ajtón lévő mosogatószer adagolót fogta be"


Értem.

És ez téged annyira borzasztóan zavar, hogy mindenképpen meg kell szüntetni. Ez a lakás összképét és látványát annyira lerontja, hogy ezt le kell gyalulni onnan, még ha esetleg károsodik tőle a mosogatógép, akkor is.

Nincs is több ötletem, sem kérdésem...

2018. máj. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!