Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Nálatok ki nyírja a füvet?...

Nálatok ki nyírja a füvet? Mit csináljak, hogy ne törje fel a kezem?

Figyelt kérdés

Se apám, se a tesóm, se sebki nem hajlandó. Én nyirom a rossz getincemmel lányétemre.Kb.1500-2000 m2 vagy annyi se. Viszont ma rohadtul feltörte akezem, vízhólyagok vannak rajta.Éreztem hogy szar.

Meg megfájdult a hátam is, beteg is vagyok. De muszáj, mett már így is 3-szor átmentem rajta, mire jó lett.

De minek füvet nyírni, meg közölte, hogy elmehetnék xy-al közmunkára olyan jólefy.

Oké, szeretek füvet nyírni, de most megterhelő volt nagyon.

Mert hogy az a fivat, ja nem szeretnék fél méteres gazban lenni.


2018. ápr. 29. 18:19
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

Most épp a feleségem van kint és nyírja a füvet. Megosztottuk a házimunkát kint és bent is.

Kesztyűt viselünk, 200 Ft.

2018. ápr. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

A legjobb módja ha hozzászokik a tenyered, de nyílván nem erre a válaszra volt szükséged.

Egy kesztyű már sokat tud segíteni a helyzeteden, valami ilyesmit ajánlanék: [link]

Valszeg bele fog rohadni a kezed, de hát valamit valamiért.

Anno mikor edzettem és leszakadtak a börkeményedéseim a tenyeremről, sokszor rászigszalagoztam zsebkendőket a kényes helyekre + kesztyű, úgy toltam a fűnyírót, és nem fájt.

2018. ápr. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mindketten, de főleg én, mert a párom magasabb és kényelmetlenebb neki az apró fűkasza, én pedig szeretek is kint molyolni :). Kisebb a terület, de egyrészt millió növényt kerülgetni kell, másrészt nagyon lejt meg hupás a talaj, nem lehet tologatóssal füvet nyírni. Máskor azért erősebbet veszünk, bár minden típusúval minimum 1 hónapba telik egyszer lenyírni a füvet, fel nem fogom, más hogyan csinálja egy nagyságrenddel gyorsabban, én ma egyszerre 2 nm-t ha le tudtam nyírni. Szerencsére szeretjük a nem nagyon alacsony füvet, csak most tavasszal van az, hogy be se fejeztem a ház előtti kis részt, már kinőtt ugyanott...


A kezemet nem töri fel, most már az alkaromat sem készíti ki annyira, mint tavaly, nekem a derekam szakad le 5 perc után :) Akkor abbahagyom, szóval semmi gond.

Részvétem a családodhoz, a füvet le kell nyírni, nem szép dolog másra, ráadásul rossz gerincűre rálőcsölni a melót.

2018. ápr. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Szívesen megcsinálom, de sok, szóval max. felét és a másik felét valaki más...


De senki nem hajlandó, meg minek, hát grtaulok Már legalább 25 centis volt.


Elmehetnék xy-al közmunkára volt a dicséret...


Viszont a hátam kegyetlenül fáj, ne tudjátok meg.

2018. ápr. 29. 18:52
 5/7 anonim ***** válasza:
Vágnám a felét, másik felét meg hagynám úgy, vágja a tesó vagy aki akarja.
2018. ápr. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Az a baj, hoyg enm akarja senki, megnőnek 1,5 méteresre, volt rá példa. Aztán mindenki rajtunk a szomszédból, hogy biztos füvet termesztünk, sodorhatnánk neki is...

Meg vicccet félretéve undorító és ki se lehetne menni a fűtől.

De hât senkinek se fontos.

2018. ápr. 29. 19:29
 7/7 anonim ***** válasza:
Csinálj szántóföldet, ültess oda dolgokat, ne legyen 2000 nm fű! Meg egy részt fel lehet köveztetni, szivacsozni, lehet játszótér, medence is, stb.
2018. ápr. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!