Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mivel tudnám leoldani a pisi...

Mivel tudnám leoldani a pisi foltot a wc-deszkáról?

Figyelt kérdés
Már rendesen sárga azon a részen és semmilyen tisztítószer nem hozza le

2018. márc. 15. 09:13
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
59%

Uhhh, elsargult?? Amugy egy komoly elmeleti-gyakorlati kerdesem lenne. Mennyi ido alatt alakult ez ki?

Mondjuk en mindennap takaritom, nem erzem jol magam ha nincs, pedig egyedul hasznalom es no vagyok.

Viszont kivancsi vagyok meddig kell takaritatlanul hagyni. Illetve remelem a deszka aljan lett olyan..

Szerintem is csereljetek le ha masert nem is az esztetikaert.

2018. márc. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem mindegyik deszkának lesz olyan az alja. Nekünk is volt olyan, amin meglátszott és a "női pisitől". Szerintem egy hét alatt simán kezdett meglátszani az alja peremén. Aztán mezei domestos le se szedte, hiába volt takarítva rendszeresen csak tovább sárgult. Viszont a zsíroldó fehérre oldotta. Persze azóta vettünk másfajta ülőkét. Szóval én azt mondom, hogy kb egy vagy két hét után kezd látszani, ha nem zsíroldózod.
2018. márc. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!