Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ujjan vasarolt toaleton...

Ujjan vasarolt toaleton minden felragad, masnak is van ilyen problemaja, hogyan lehetne csuszositani rajta?

Figyelt kérdés
2018. márc. 5. 10:48
 1/3 anonim válasza:
45%
Wckefe
2018. márc. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hát...én direkt easyplus bevonatos fajanszot vettem, de az is elég problémás, már bánom hogy nem a régit áztattam ki ecetben és raktam vissza...
2018. márc. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
80%

(Elnézést, de adjunk kicsit a nyelvnek is: Nem "ujjan", hanem újonnan és nem "csúszósítani", hanem síkosítani.)


Ha új kora óta ilyen, akkor sajnos a felülettel lehet gond. Alighanem technológiai/gyártási hibás a zománcréteg. Leginkább garanciában cseréltetni tudnád, feltéve ha nem leárazott, érték csökkentett termékként vetted. Mert akkor sajnos reklamációnak helye nincs. :(


Ha esetleg nem ez a helyzet, hanem vízköves lenne, vegyél a háztartási boltban citromsavat. Nedvesítsd be a felületet, szórd rá és éjszakára hagyd állni. Lassan, de biztosan dolgozik a citromsav. Kedvence a fajansz és a zománc felület.


Ha a hiba tartós, tegyél mindig magad alá egy réteg WC papírt, így a bélelt felületre kevésbé tapad fel bármi.

Hasonló segítség a folyékony mosogatószeres "bevonás", vagy ha nincs jobb, előtte eressz a csészébe egy kis vizet. Nedves felületen valamivel rosszabb a tapadás.

Rücskös felületnél sajnos a bacik könnyebben megtelepszenek, így gyakrabban kell fertőtlenítened is.

2018. márc. 12. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!