Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mivel szedjem fel a szoptatás...

Mivel szedjem fel a szoptatás miatt hulló hajamat a szőnyegről?

Figyelt kérdés
porszívóval nem az igazi
2008. okt. 27. 18:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szivacsra szeret tapadni, talán próbáld ki azzal.
2008. okt. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
91%
Én most 14 éves lány vagyok, és mindig hullott a hajam, így is nagyon sok, szóval nálam is tele van a szőnyeg a hajammal:D De bizony porszívóval nagyon jól fel lehet szedni, csak mindig segíteni kell neki beszívni.Jó erősen rányomod a szőnyegre, 1-2szer végighúzod, aztán magad felé fordítod és besegíted a hajszálakat...Kicsit fárasztó de meg lehet csinálni.
2008. okt. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Macskakefével! Nálunk van három cica, el tudod képzelni, hogy néznek ki hétvégére a szőnyegek! Szombaton a cicó keféjével átdörzsölöm+kirázom és olyan mint az új!
2008. okt. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
Lehet kapni olyan nyeles hengert, amire ragasztós papír van rátéve, a macskaszőrt mindig azzal szedem le a ruhámról és a bútorról is. Szerintem tökéletesen megfelelne szőnyegen lévő hajszálakhoz is.
2008. okt. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%
Szia! Nálunk jó módszer volt a kefe, egyszerűen akár egy nagyobb körömkefével egyirányba végigkeféltük a szőnyeget. Hosszú meló de megérte.
2008. okt. 28. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A henger a legjobb megoldás! Ikeába az állatos cuccoknál lehet kapni, 195forint! Tankolj fel belőle :)
2008. okt. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is a ruhakefére vagy a hengerre szavazok.


Egyébként nem a szoptatástól hullik a hajad, hanem a szülést követő hormonváltozásoktól. Annak is hullik, aki nem szoptat. Nekem mindkét gyerekemnél jó fél évig hullott, úgyhogy kitartás! Utána megint szép erős hajad lesz :) Addig is jó babázást :)

2008. okt. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A szivacs akkor jó,ha nedves. Másik megoldás: Gumi vagy műanyag talpú papuccsal szeded össze, nekem bevált! Hosszú szőrű kutyám van! Olcsó is,és ugyanannyit kell hajolgatni,mint bármi mással,nem többet!
2008. nov. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!