Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A pólók hónaljrészéből hogy...

A pólók hónaljrészéből hogy lehet kiszedni az izzadsagszagot?

Figyelt kérdés
Hiába mosom, benne marad a szag. Szoptatás alatt budit izzadtam, azóta nem tudom eltűntetni belőlük a szagot. Van otletetek?
2018. febr. 9. 07:21
1 2
 1/13 anonim válasza:
Engem a sárga folt kiszedése érdekel a pólóból nekem mindig foltos de nem büdi
2018. febr. 9. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Sárga foltra jó lehet a mosószóda. Az a deo stiftektől van egyébként. Lehet kapni olyan stifteket, amik színtelenek, általában fel is van tüntetve rajtuk, hogy "Black&White" vagy valami, azok nem színezik el.

És ha beáztatod a pólót akár egy napra mosás előtt? Nem hiszem, hogy ne jönne ki a szag, csak időigényes.

2018. febr. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
ki kell mosni:)
2018. febr. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

tegyél rá folttisztítót.

aztán 40 fokon rendes mosószerrel (nem mosódió meg biolófassz) mosd ki.

2018. febr. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
55%
Nekem még soha nem maradt büdös semmi ruhám. Foltos sem. Valamit nem jól csinálsz. Áztasd be, dörzsöld át mosószappannal, vegyél rendes mosószert, stb.
2018. febr. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

"fel is van tüntetve rajtuk, hogy "Black&White" vagy valami, azok nem színezik el."


A férjemnek pont ilyen Nivea deotól a legrosszabb a plója. Szereti azt a deot, mert tényleg nem büdös tőle, de a póló anyaga konkrétan kemény és fehér színű a hónaljánál. Mosás előtt mindig bekenem Vanish szappannal kívül belül, így elég jól kijön.

2018. febr. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

Dezodort nem szeretnék váltani mert a többi dezodor bármilyen izzadásgátló sem jó még a puderestől is úgy oömlik rólam az izzadság mint egy lóról egy dezodor vált be amitől nincs izzadság se büdös és nem folyik úgy rólam mint a víz

De vannak olyan pólóim ami sárga :/

2018. febr. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én ezért hordok fekete vagy sötétebb színű pólókat. Persze nyáron nem a legjobb, de így nem látszik semmi elszíneződés, az tuti. Fehér pólóhoz meg máshogy kell megoldani az izzadásgátlást. Persze ha sikerül ettől megóvni, akkor meg simán a mosástól megy tönkre a legtöbb póló. :(
2018. febr. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nekem nem foltosak, terhesség előtt nem volt ilyen gondom de utána igen és azóta nem jön ki a szag. Hallottam az ecetrol, ma kipróbálom. Hátha.
2018. febr. 9. 13:46
 10/13 anonim ***** válasza:
Kolléganőm a mosószódára esküszik. A fia cuccait is külön mossa az izzadságszag miatt. Neki bevált a mosószóda.
2018. febr. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!