Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Van ötletetek, hogy mossam ki...

Van ötletetek, hogy mossam ki a csokifagyi foltokat a kisfiam almazöld pólójából? Ahogy összekente, rá pár órára már ki is mostam pedig! Már 2x egymásután géppel, másodjára ráöntöttem a foltokra a mosógélt, pedig nem rossz minőségű!

Figyelt kérdés
2010. jún. 7. 05:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Jézusom! Az én fiam tegnap evett csokifagyit (citromsárga 100% pamut a pólója :-)), én még neki se álltam kimosni basszus...

Azt mondod, ne is álljak már neki??? Ez remek. Tök jó kis póló.

Hát én akkor mindjárt ki is próbálom vanish szappannal, aztán beszámolok.

2010. jún. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

1.vagyok.

Be kéne tiltani a csokifagyit!!! :-)

2010. jún. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

1. vok

[link]


Mégsem a Vanish-hez nyúltam (utóbbi időben csalódtam kissé benne), hanem gyorsan körülnéztem a neten, küldöm a linket.

No és kb. 10 perce csöpögtettem a tegnapi csokifoltokra (az én fiamén min. 15 folt van!) citromlevet, és már most halványabbak!

Megpróbálom sós vízzel kimosni, aztán beszámolok. Persze Nálatok már kissé más a helyzet, mert Te ugye már mosószerrel is kimostad, úgyhogy már jobban beitta magát a fiad pólójába a folt.


Én eddig nem is tudtam, hogy a csokifagyi ilyen sunyi!

2010. jún. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hát az!!!:)én se gondoltam!hisz a csoki simán kijön!!énis így vagyok a pólóval,olyan szép!!/volt/Elég drága is volt,igaz nem márkás.Olyan jól áll neki...

próbáljam utólag citromlével??

2010. jún. 8. 16:30
 5/7 anonim ***** válasza:

1. vagyok

Helyzetjelentés:

Először citromlé. Rengeteget halványított a foltokon, plusz minden folt körül volt egy halványabb "karima", az totál kijött a citromlével.

Aztán átdörzsöltem jó sós, meleg vízzel - mintha szintén halványított volna egy keveset, de nem sokat.

Aztán jött a Vanish, az is vett ki valamennyit.


Összességében sokkal-sokkal kisebbek és halványabbak lettek a foltok.


Most ott tartok, hogy kiöblítettem a Vanisht, megint csöpögtettem rá citromlevet, hátha... Várok.


Majd még jövök. :-)


Hát igen, nálunk is az egyik kedvenc póló, szintén nem a legolcsóbb fajta Cherokee, iszonyatosan jól áll a fiamnak...

Amúgy a múltkor meg a másik legkedvesebb (szintén citromsárga!) pólóját temperázta össze. :-) Kész voltam.


Igen, szerintem megér még Nálad is egy próbát a citromlé. :-) Nem veszítesz semmit.

2010. jún. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Megint én vagyok.

Szia, mi újság? :-)


Végül kimostam 60 fokon.

Nagyon halványak lettek, de nem jöttek ki. Szerencsére mintás a póló, így nem olyan feltűnőek már a foltok, úgyhogy én rá fogom még adni a fiamra!

2010. jún. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Szia!

Még "szárad" a padláson...,nem jutottam el odáig,hogy lehozzam...ki is ment a fejemből!!

2010. jún. 11. 05:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!