Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Olajos világos színű szabadidő...

Olajos világos színű szabadidőruhát hogyan lehetne kimosni, hogy kijöjjön belölle? Áztassam elötte valamibe, mibe? Motorolaj.

Figyelt kérdés
2017. dec. 19. 06:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Próbáld a foltokat Vanish-el kezelni a mosás előtt, de úgy, hogy bekened és rajtahagyod akár egy napig is.

Utána ismét alaposan átkened és úgy teszed a gépbe hosszú programra 60 fokon.

Ha így nem jön ki, akkor sehogy.

2017. dec. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A vanish nem hagy nyomot?
2017. dec. 19. 11:08
 3/6 anonim ***** válasza:

DM-ben kapható Gallseife nevezetű szappan. 200 Ft alatt van, de eddig mindenféle foltot ki tudtam vele mosni.

Dörzsöld be vele a foltot és hagyd hatni egy kicsit.

A Venish sem rossz, de jóval drágább és volt olyan tapasztalatom, hogy a folttal együtt kijött a ruha színe is.

Azóta csak a Gallseife szappant használom. (sajnos nem vegán megoldás, mert marhaepe van benne, de pl. a mosható pelusból csak ezzel jönnek ki a foltok)

2017. dec. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#2

Nekem a Vanish még soha nem vette ki semmilyen ruha színét, pedig már mindenfélét lepacáztam. Volt, hogy kivehetetlennek tartott rozsdafoltot szedtem ki vele.

Lehet, hogy szerencsém volt, nem tudom.

Amit a 3-as ír, azt nem ismerem, próbáld ki először azzal, ha azt mondja, hogy jó!


... és utána még mindig ráérsz a Vanish-el próbálkozni, mert a motorolajos cuccnak - ami így nem hordható - már teljesen mindegy!

2017. dec. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#4-es

Egy világos színű pamut ingnek vette ki a színét a Vanish szappan.

Most is van otthon, mert jónak tartom, de kicsit sajnáltam az ingemet :( nem mintha a folt szebben mutatott volna rajta. Ezzel az egy ruhadarabbal jártam pórul.

A Gallseife nálam eddig még nem szedte ki a színét semminek. Színes mosható pelusokat mosok vele.

Olcsó és szerintem hatékony. Én azért próbáltam ki, mert ajánlotta valaki, aki már régen használja.

2017. dec. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha foltos marad, fesd, vagy festesd át szakemberrel, ha nem volt egy olcsó darab!

[link]

[link]

2017. dec. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!