Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Melyik tisztító-fertőtlenítősz...

Melyik tisztító-fertőtlenítőszer családot javasoljátok?

Figyelt kérdés

Első otthonomba keresek jó minőségű tisztítószer családot (nem szeretem keverni a tisztítószereket). Mindenképpen olyat szeretnék, ami fertőtlenítő hatású, és van fürdőszobai (vízkőoldó), konyhai (zsíroldó) és általános használatú tagja (plusz törlőkendő jó pont). Floraszeptet használunk itthon, abból a konyhai, fürdőszobai és általános is jó, viszont az első kettőn nem írják, hogy fertőtlenít is (inkább a fürdőszobainál lényeges). Régebben Domestost használtam, azt is szerettem, de az nem oldja le a vízkövet. A Sanytolon gondolkoztam, mert az elég sokféle terméket kínál, és fertőtlenít is. (Ez azért fontos, mert a felújítás alatt sok ember megfordult a házban, és szeretném, ha mindent kellően le tudnék takarítani, mielőtt mi elkezdjük használni.)

Melyiket ajánlanátok a három közül? Egyéb ötlet?


2017. nov. 4. 15:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Én csak ecetet és szódabikarbonát használok. Mosogatáshoz a FROSCH termékét.
2017. nov. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Olyat tisztítószercsalád nincs, amiben a konyhai zsíroldótól a fertőtlenítésig és a vízkőoldásig minden van.

Fertőtlenítésre a Domestos nagyon jó és annak van törlőkendője is, a vízkőre meg 20%-os ecetet, vagy ha nem szereted a szagát (pedig fertőtlenít is!) akkor a CIF-et a klotyóhoz. A CIF-nek vannak más termékei is és kellemes illatú.

A tűzhelyre meg valamilyen hideg zsíroldót, ebből a legolcsóbb Coop-os talán a legjobb. de a legegyszerűbb, ha nem hagyod ráégni, ami kifut.

2017. nov. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én nem azt nézem hogy egy termékcsalád legyen,hanem hasson. Olyan szerintem nincs is. Fürdőbe vízkőre cillit bang. Fertőtleníteni Domestos. Wc be domestos a fekete. Konyhában pur al mosogatok,mellé domestost teszek. Flóraszept a zsíroldóm és cif a súroló szerem. Ha durva az égés a tűzhelyen pl sütés után akkor well done hideg zsíroldó a legerősebb. :-)
2017. nov. 5. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja..3 as vagyok. Az ágyat asztalt ilyesmit sanytollal fertőtlenítem.
2017. nov. 5. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A túlzott fertőtlenítőszer használat nem jó, csak akkor használj, ha beteg van, idegenek jöttek, háziállatok után, stb. Beköltözés előtt érdemes alaposan kifertőtleníteni, de a mindennapokban felesleges és ártalmas a sok erős vegyszer. Én szinte csak Frosch termékeket használok, de van egy flakon Domestosom szükség esetére.
2017. nov. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Domestos és sanitol jó fertőtlenítők. Ecet vízkőoldó, a szódabikarbóna meg gyomorégésre jó, se nem fertőtlenít, se nem vízkőmentesít - kémia 8. osztály.
2017. nov. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hogy kinek mi a jó, azt mindenki maga dönti el. Én igenis domestos párti vagyok,és igen is sűrűn fertőtlenítek,pedig nem igen járnak ide idegenek. Nekem úgy tiszta a lakás és ennyi.
2017. nov. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!