Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A WC. -be dobható tabletták...

A WC. -be dobható tabletták (amik szinessé teszik a vizet) Mennyire jok?

Figyelt kérdés
Fertőtlenitenek? És tényleg használnak? Köszönöm a válaszokat előre is!
2008. okt. 22. 15:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon jók :) Ugyan nem látom, hogy hány db baci volt elötte és hány baci a tablettától, szóval nem látom, hogy fertőtlenítenek, de nyilván igen, különben nem irnák rá. De nem vizkövesedik a wc, nem büdi, szóval ajálom mindenkinek.
2008. okt. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Én 3 éve hasznàlom,mär nem is lenne jo nélküle!

Szép szine lesz a viznek,és igen fertötlenit,de még erös szagtalanito hatàsa is van.

Ön nagyon szeretem,és sokàig tart egy tabi

2008. okt. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
Ezt a tablettát bármilyen WC tartályba be lehet dobni?
2008. okt. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Olyanba lehet, ami kívül van (tehát nincs beépítve), és le lehet venni a tetejét. Én is használom, és szeretem.
2008. okt. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen nem a wc-be,hanem a tartàlyba kell dobni,de a csomagolàson az utmutato rajta van àltalàban.

Nekem nagyon bevàlt

2008. okt. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Elnézést, én most nem választ, hanem kérdést teszek fel... :) Ilyen tablettáról még nem hallottam. Nekünk is van fertőtlenítő tabi WC-hez, de az nem színez. Ilyen színeset ki gyárt, mi a márkája, hol lehet kapni? Nagyon felkeltette a dolog az érdeklődésemet. :)
2008. okt. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Szia! (az utolsó kérdezőnek!)Én utána néztem megvettem, tényleg nagyon jok!!! Én Tescoban vettem, 4 db van egy csomiban, két kék és két zöld. A neve valami WC blomb? ez rémlik.

A többieknek pedig köszönöm a válaszokat, és tényleg segitettek, mert kiprobáltam!!! :DDD de láttam már ehhez hasonlo tabit más nagyob bevásárlóközpontban is! :D Minden jot!!

2008. okt. 27. 11:11
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy én két helyen szoktam venni: Lidl (itt négyszögletű, zöld és jó az illata. az a baja, hogy hamar elfogy és könnyen szétmállik és nagyobb darabokban odaragad a WC oldalára öblítéskor) a másik a DM-es (ez kerek, kék és ezt jobban szeretem. Igaz, hogy nincs olyan erős illata, de tovább tart és nem mállik szét.)
2008. okt. 29. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
80%

Van olyan tabletta, amit a cseszebe kell bedobni, feher es jol fertötlenit.

A szines tablettak, amit a tartalyba kell tenni, kellemes illatuak, de nagyon megfogja a müanyagot, igy idövel csunya lesz.Nekm inkabb a beakasztos tisztitok valtak be.

2008. okt. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szerintem is nagyon jók ezek a tabletták! Én a Lidl-ben vettem. Nem tudom a nevét, de két kék, és két zöld tabletta van benne.
2008. okt. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!