Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mosodaban lehet átlagos...

Mosodaban lehet átlagos szennyest vinni kimosatni? Nem jó a mosógép.

Figyelt kérdés
Nem Pesti vagyok, itt nincs önkiszolgáló mosoda az a Bubble vagy mi. Itt 2 van talán. Masa mosoda meg egy másik.
2017. okt. 20. 04:44
 1/5 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Természetesen lehet.
2017. okt. 20. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Milyen a NEM ÁTLAGOS SZENNYES??
2017. okt. 20. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%
Pont ezt akartam kérdezni. Hogy milyen egy nem átlagos szennyes? Pont véres páncélt, vagy sósavval átitatott ágyneműt NEM lehet vinni a mosodába.:)
2017. okt. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező arra gondol, hogy csak öltönyöket, estélyi ruhákat meg ilyesmiket tisztítanak ott, amiket nem lehetne egyszerűen kimosni otthon. Amúgy természetesen lehet.
2017. okt. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
59%
A nem átlagos szennyesnél szerintem olyanokra gondolt, mint pl toll kabát, ágynemű vagy olyan ruha darabok amit otthon nem tudsz csak úgy bevágni a mosógépbe és kifejezetten csak mosodákban tudják tisztítatni, mert ha te otthon próbálkozol kidobhatod a kukába, márha nem 'milliós speciális' géped van otthon😕..az átlagos szennyes az meg amit minden héten jó esetben kimosatsz a géppel és nem retkesen hordasz pl zokni, póló, pulcsi, nadrág stb...márha egyáltalán tudjátok kezelni a mosógépet, mert ezek szerint nem sokat mentek a környékére...szerintem érthetően fogalmazott csak meg nem hatott a reggeli kávétok😉
2017. okt. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!