Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A kotyogós kávéfőzőben milyen...

A kotyogós kávéfőzőben milyen gyakran kell cserélni a gumigyűrűt?

Figyelt kérdés

És magát az eszközt le kell cserélni bizibyos idő után?


Köszönöm előre is a válaszokat!


2017. okt. 15. 09:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az eszközt nem, a miénk kb. 20 éves, napi használatban van, mégis mi tudna elromlani rajta? A gumigyűrűt meg ha átenged.
2017. okt. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mit jelent az, hogy átenged? Honnan lehet észrevenni?
2017. okt. 15. 11:16
 3/7 anonim ***** válasza:

Szét fog égni, minden mosogatásnál látod az állapotát.

Több évig bírja, mondjuk attól is függ, hogy naponta 3x használod, vagy csak ha vendégek jönnek.

Én pl csak hétvégén főzök itthon, mert hétköznap munkahelyen kávézok.

Az eszköznek nem lesz baja, mármint ha nem törik el, vagy nem sz vmi sérülése, akkor csak a kora miatt nem kell cserélni. Sokan tényleg 20-30 éves kotyogósban főznek és erre esküsznek.

2017. okt. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Miénknek elkopott a menete kinyomta a vizet. Pedig napinta csak egyszer volt szét és össze tekerve. Gagyi valami lehetett talán vagy 30 évig ha bírta.
2017. okt. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

30 évig?

Tényleg jó gagyi volt! :)


Amúgy ha kinyomta a vizet, és mondjuk eleinte még nem volt baj a gumival, akkor azt tudom elképzelni, hogy túl sok vizet töltöttetek bele.

Épp ezért van a biztonsági szelep az oldalán, a felé nem szabad tölteni.

De azt hiszem, a régieken még nem volt ilyen szelep, azért is tudtak felrobbanni, a nagy nyomástól.


Egyébként én kemény 1500 ft-ért vettem az enyémet az edigital-nál, és szeretem, semmi gond vele.

2017. okt. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyszerűen a menet kopott el. Persze vettem másikat én is .Hátha ez is bír 30 évet. Legfeljebb mégegyet kell vennem
2017. okt. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!

Naponta 1x használom.

2017. okt. 15. 19:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!