Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mit tehetnek? Ez undoritoo!

Mit tehetnek? Ez undoritoo!

Figyelt kérdés

Kerlek segitsetek.3-4 naponta azokatam takaritani(portorles, porszivozas, felmosas)

Mivel hosszu hajam van es hullik at szoktam kefelni a szonyegeket porszivozas elott de ma eszrevettem, hogy amikor a kefebol kiszedtem a hajat kijott egy ilyen nem is tudom mi.egy hernyoszeruseg.nagyon pici es sok laba volt.utana talaltam meg kettot.eddig ilyet meg sosem tapasztaltam.azota be sem megyek abba a szobaba mert rosszul vagyok.mivel tisztitsam ki a szonyeget es az agyamat?nem vagyok egy finnyas tipua de ez undorito.es a gaz, hogy hosszuszoru szonyeg van ott.legyszives segitsetek.egyebkent abban a szobaban jellemzo a penesz is amit el szoktam tavolitani amint meglatszodik a falakon, ennek lahat valami koze a kis dogokhoz?elore is koszi!


2017. okt. 11. 19:39
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesirasert, gyorsan irtam, hogy gyors megoldast talaljak!!
2017. okt. 11. 19:42
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem a penész miatt kellene jobban aggódnod.
2017. okt. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A penesz addig jelen lesz abban a szobaban amig le nem lesz szigetelve.de most nem a peneszre szeretnek megoldast talalni.
2017. okt. 11. 19:51
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A nedves környezeteket szeretik az állatok.

Egyébként a szőnyeget vidd ki az udvarra, rázd ki, a padlót pedig mosd fel hipós vízzel.

2017. okt. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszonom!
2017. okt. 11. 23:13
 6/6 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, hogy molylepke hernyója. Fújd be molyirtóval a szőnyeget.
2017. okt. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!