Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Érdemes beszerezni ablaktiszti...

Érdemes beszerezni ablaktisztitáshoz egy akkus gőztisztítót? Akinek van, mi a tapasztalat?

Figyelt kérdés

nézegetem már egy ideje, de nem olcsó és nem tudom mennyit bír az akksi...

[link]



2017. szept. 26. 13:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Vicc kategória. Ugyanúgy mosod az ablakot, csak végre egy ormótlan szivacs van hozzá nagy flakonnal a valagán. Aztán gőzölögsz neki egyet, talán fertőtlenít. Nem mintha sokat nyalogatnánk az ablakot...


Tesco ablaktisztító, olcsó papírtörlő. Semmivel nem lesz gyorsabban tökéletes.

2017. szept. 27. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nekünk van gőztosztító gépünk. Nem akkus, szóval nem ilyen amit küldtél. Olyasmi és akkora mint egy porszívó. Lehet vele fugát tisztítani nagyon (!) szépen megtisztítja. (Vannak akik fizetni szoktak érte hogy használjuk náluk annyira jó. ) szönyeget és ablakot is persze. Nagyon szépen megtisztítja azokat is. Sokkal gyorsabb mint szerrel és ruhával. Igaz nagyon drága de több mindenre lehet használni így nekünk megérte és ahogy említettem néha jó pénzkeresési eszköz is lett nekünk :)
2017. szept. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Utolsó! megkérdezhetem milyen gőztisztítótok van?
2017. okt. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Lux ökolux 8000. Google képeknél megnézed mutatja is hogy mennyi minden tartozik hozzá
2017. okt. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!