Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mi a véleményetek az Ultra...

Mi a véleményetek az Ultra Derm, Ultra Sol, Ultra Szavo termékekről?

Figyelt kérdés
Bevallom,a buszon hallottam,hogy 2 asszony nagyon dicsérte őket. :) Kiváncsi vagyok a véleményetekre!Érdemes megvenni ezeket a termékeket?
2010. máj. 23. 11:12
 1/3 anonim válasza:

Nekem hirtelen csak az Ultra Derm ugrik be.... Az nagyon jó termék, ha például autót szerelsz stb, olajos lesz a kezed, a szappan nem hozza le, akkor az Ultra Derm-el simán letudod mosni!

Szóval ha ilyesmi munkát végzel érdemes venni!

2010. máj. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az Ultraderm egy nagyhatású kéztisztító, ami pl. az olajos koszt hozza le nagyon szépen, vagy egyéb piszkos munkák után jó vele kezet mosni. Az UltraSol egy kézfertőtlenítő, pl. vendéglátásban is használják konyhákon. Én is használom itthon, pl főzés előtt és közben. Az illatát is szeretem :) A harmadikatnem ismerem, bár a neve ismerős.
2010. máj. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 omadjoe ***** válasza:
én az Ultra Dermet szoktam használni, nekem nagyon bejön. igaz olajos munkát végzek. de jol kiviszi a piszkot a ruhákbol is. kollégám nem akarta elhinni, hogy jo termék, "sz@r, mert magyar termék!"-mondta. én bemutattam neki, h. a kidobásra itélt ruhájábol milyen jol kihozta az olajos zsiros foltot. utána már neki is kellett a szer. :) amugy miota az eszemet tudom, mindig ezt használom, ha olyan mértékben szennyezödött a kezem, h. a szappan nem birna a piszokkal. kb. 26 éve használom. az ultradermböl csak a züld, és a fehér szinü jo. a többi nem ér semmit.
2010. máj. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!