Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mosószódát lehet használni...

Mosószódát lehet használni mosogatógépbe (edények tisztításához)?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem olyan hatékony, mint egy mosogatókapszula és foltos maradhat tőle az edény, de szeretném kipróbálni. Az érdekel 1 kávésknálni mennyiség használata biztonságos-e, ha az öblítőfolyadékként almaecetetet használok? Nem fog tönkremenni/eldugulni/felrobbanni a mosogatógép vagy hasonló? Egy keskeny mosogatógépről van szó. (45*84*60-as)

2017. júl. 9. 19:34
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
jó pár házi készítésű mosogatógép mosószer receptbe szerepel a mosószóda..amúgy én 2 ilyen házi receptet próbáltam,de csak idő és alapanyag pazarlás volt
2017. júl. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A mosogatótablettákban is van mosószóda. Úgy hogy nem lesz baja tőle.
2017. júl. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, akkor kipróbálom :)
2017. júl. 9. 20:26
 4/6 anonim válasza:
Nem értem mire ez a kisérletezgetés,az aldis-alio 16 ft körül van,a lidl-classik is jól mosogat velük a gép én biztos nem kisérleteznék ezzel lehet több gondot okoz mint amennyit megold
2017. okt. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nem járok aldiba, mert nincs a környéken. szeretek kísérletezgetni, szeretnék minél vegyszermentesebben élni, nem csak a pénzről van szó. kipróbáltam a mosógépbe a mosószódát és semmi gondot nem okozott!! de nem találtam elég hatékonynak, bár a zsírral jól elbánt, a kávét nem tüntette el a poharakból. ezért maradok annál, amit eddig használtam.
2017. okt. 9. 08:33
 6/6 anonim ***** válasza:
A mosószódán kívül, szódabikarbóna, és marónátron is van a tablettában. Ezenfelül trisó vagy polifoszfátok és parfűm is.
2017. okt. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!